Najlepsza, darmowa  apka do przeglądania Instagram na iPad gry-i-aplikacje Za darmo, iPhone, iPad, instargram, Instapics for Instagram, instagram na iPad, instagram ipad, Doda instagram, Doda, darmowa przeglądarka instagram na iPad, darmowa aplikacja do instagram na ipad, Apple, App Store  Przeglądanie Instagram na iPad niestety nie należy do najmilszych, szczególnie za pomocą oryginalnej aplikacji dostosowanej tylko do iPhone. Instagram.onetech.pl 1 1300x700

Najlepsza, darmowa apka do przeglądania Instagram na iPad

Przeglądanie Instagram na iPad niestety nie należy do najmilszych, szczególnie za pomocą oryginalnej aplikacji dostosowanej tylko do iPhone.

Z pomocą przychodzi nam jednak cała masa deweloperów, która cały czas tworzy to nowe przeglądarki tego serwisu na iPad. Dziś mam dla Was do przedstawienia program o nazwie Instapics for Instagram.

Najlepsza, darmowa  apka do przeglądania Instagram na iPad gry-i-aplikacje Za darmo, iPhone, iPad, instargram, Instapics for Instagram, instagram na iPad, instagram ipad, Doda instagram, Doda, darmowa przeglądarka instagram na iPad, darmowa aplikacja do instagram na ipad, Apple, App Store  Przeglądanie Instagram na iPad niestety nie należy do najmilszych, szczególnie za pomocą oryginalnej aplikacji dostosowanej tylko do iPhone. Instagram.onetech.pl

Dzięki niemu przejrzycie wszystkie aktualne zdjęcia swoich znajomych, dodacie lajki czy komentarze. Co ciekawe wygląd aplikacji jest bardzo upodobniony do wersji oryginalnej. Polecam!

[app 739573002]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry