Nie działają Wam efekty i tła w iMessage na iOS 10? Mamy rozwiązanie! polecane, ciekawostki nie działają efekty imessage, imessage ios 10, efekty w imessage na iOS 10, efekty w imessage, Apple  Wielu z Was pisze do nas, że nie działają Wam nowe efekty dostępne w iMessage na iOS 10. Już wyjaśniamy jak to naprawić. imessage

Nie działają Wam efekty i tła w iMessage na iOS 10? Mamy rozwiązanie!

Wielu z Was pisze do nas, że nie działają Wam nowe efekty dostępne w iMessage na iOS 10. Już wyjaśniamy jak to naprawić.

Nie działają Wam nowe efekty iMessage (?huk?, ?głośno?, ?niewidzialny tusz?) oraz tła “konfetti”, czy “balony”, które aktywujemy poprzez mocniejsze przyciśnięcie przycisku wysyłania wiadomości na iUrządzeniach z 3d Touch, a na starszych przez dłuższe przytrzymanie przycisku? Jeśli tak to nie jesteście sami.

Nie działają Wam efekty i tła w iMessage na iOS 10? Mamy rozwiązanie! polecane, ciekawostki nie działają efekty imessage, imessage ios 10, efekty w imessage na iOS 10, efekty w imessage, Apple  Wielu z Was pisze do nas, że nie działają Wam nowe efekty dostępne w iMessage na iOS 10. Już wyjaśniamy jak to naprawić. imessage 1

Aby naprawić ten błąd, bo jest to ewidentnie błąd iOS 10 należy udać się do Ustawienia – Ogólne – Dostępność i włączyć opcję Redukuj ruch. Jest to chyba na ten moment jedyne rozwiązanie aktywujące efekty i tła w iMessage na iOS 10.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top