AirPods Pro

Nie ładuj produktów Apple za pomocą chińskich ładowarek! Mogą eksplodować jak te AirPods Pro

Użytkownik Twittera FrontTron udostępnił zdjęcia słuchawek AirPods Pro, które eksplodowały z powodu niewłaściwego użytkowania.

Jak się dowiadujemy właścicieli AirPods Pro z Chin ładował swoje słuchawki, gdy po chwili te zaczęły się palić i eksplodowały. Do ładowania oryginalnych słuchawek giganta z Cupertino FrontTron użył dołączonego kabla Lightning-USB-C i zasilacza Baseus UM2 PD.

Nie ładuj produktów Apple za pomocą chińskich ładowarek! Mogą eksplodować jak te AirPods Pro polecane, ciekawostki wybuch, Apple, AirPods Pro  Użytkownik Twittera FrontTron udostępnił zdjęcia słuchawek AirPods Pro, które eksplodowały z powodu niewłaściwego użytkowania. AirPodspro 2

Jęli chodzi o AirPods Pro to jak wiemy nie obsługują one standardu Power Delivery, więc lepiej jest nie podłączać słuchawek do zasilacza o mocy większej niż 5W.  Jednak jak widzimy powyżej  nawet brak DP nie powstrzymał naszego dzisiejszego bohatera.

Użytkownik wybuchowych AirPodsów zwrócił się już do Apple w tej sprawie, ale najprawdopodobniej firma nie wymieni mu słuchawek ponieważ były one w niewłaściwy sposób ładowane.

A Wy jak ładujecie swoje iUrządzenia? Korzystacie z oryginalnych ładowarek? Dajcie nam koniecznie znać!

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top