OneTech13.10.2020
Etui i szkła hartowane firmy JCPAL do iPhone 12 / Pro i Pro Max już do kupienia w Polsce

Prezentacja najnowszych smartfonów Apple dopiero za kilka godzin, a w wielu sklepach także w Polsce można już kupić akcesoria takie jak szkło hartowane czy etui do iPhone 12 / iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max.

Jednym z takich sklepów w Polsce jest zgsklep.pl, który od kilu już dni ma w swojej ofercie akcesoria dla najnowszych iPhone 12.

Jeśli planujesz kupić najnowszy smartfon Apple, to najlepiej już dziś zamów do niego etui i szkło ochronne, którymi zabezpieczysz swoje iUrządznie tuż po otrzymaniu od Apple.

Jeśli chodzi o firmą JCPAL, to myślę, że nie trzeba o niej zbyt wiele pisać. Jest to nasz zdecydowany numer jeden jeśli chodzi o akcesoria dla iPhone i nie tylko. Testowaliśmy już wiele szkieł i etui firmy i JCPAL to zdecydowanie nasz faworyt.

Szkło hartowane JCPAL różni się tym od konkurencji, że jest wykonane perfekcyjnie w każdym względzie. Ekran po założeniu szkła jest krystaliczny, szkło ma specjalną powłokę, która sprawia, że nie palcuje się tak mocno jak produkty innych firm, a także to co nam się bardzo podoba posiada zaokrąglone rogi. To właśnie one sprawiają, że korzystanie z telefonu jest przyjemne i praktycznie nie czujemy tego, że na iPhone jest szkło.

Poniżej mamy dla Was produkty JCPAL dla najnowszych dwunastek.

Szkło do iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max

Etui do iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max

Jeszcze raz gorąco polecamy.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl