OneTech13.10.2020
Najlepsze etui i szkła hartowane do iPhone 12 mini / iPhone 12 / iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max

Najnowsze smartfony Apple są już w sprzedaży, więc czas rozejrzeć się za etui i szkłem na ekran Waszego iPhone 12 mini / iPhone 12  / iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max.

My od lat polecamy Wam produkty JCPAL dlatego dziś nie będzie inaczej.

Jeśli planujesz kupić najnowszy smartfon Apple, to najlepiej już dziś zamów do niego etui i szkło ochronne, którymi zabezpieczysz swoje iUrządznie tuż po otrzymaniu od Apple.

Jeśli chodzi o firmą JCPAL, to myślę, że nie trzeba o niej zbyt wiele pisać. Jest to nasz zdecydowany numer jeden jeśli chodzi o akcesoria dla iPhone i nie tylko. Testowaliśmy już wiele szkieł i etui firmy i JCPAL to zdecydowanie nasz faworyt.

Szkło hartowane JCPAL różni się tym od konkurencji, że jest wykonane perfekcyjnie w każdym względzie. Ekran po założeniu szkła jest krystaliczny, szkło ma specjalną powłokę, która sprawia, że nie palcuje się tak mocno jak produkty innych firm, a także to co nam się bardzo podoba posiada zaokrąglone rogi. To właśnie one sprawiają, że korzystanie z telefonu jest przyjemne i praktycznie nie czujemy tego, że na iPhone jest szkło.

Poniżej mamy dla Was produkty JCPAL dla najnowszych dwunastek.

Szkło do iPhone 12 mini / iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max

Etui do iPhone 12 mini / iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro Max

Jeszcze raz gorąco polecamy. I prosimy Was nie kupujcie tanich chińskich podróbek bez bocznych ramek i z wcięciami na górze. Wydajcie te pare złoty więcej i załóżcie na swój telefon szkło, które sprawi, że telefon będzie wyglądał tak jak powinien wyglądać telefon za ponad 5 tysięcy zł, czyli perfekcyjnie.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl