Nie macie wolnego miejsca w iPhone? Mamy prosty trick, dzięki któremu odzyskacie nawet kilka GB! poradniki, polecane, ciekawostki wolne miejsce, Poradnik, koniec miejsca w iPhone, jak zyskać miejsce w iPhone, jak wyczyścić inne w iPhone, jak odzyskać wolne miejsce w iPhone, jak odzyskać miejsce w iPhone, brak wolnego miejsca w iPhone  Brakuje Wam miejsca w iPhone czy iPad? Nie wiecie jak odzyskać nawet kilka GB? Mamy prosty trick, który Wam to umożliwi i to bez Jailbreak. iPhone6s

Nie macie wolnego miejsca w iPhone? Mamy prosty trick, dzięki któremu odzyskacie nawet kilka GB!

Brakuje Wam miejsca w iPhone czy iPad? Nie wiecie jak odzyskać nawet kilka GB? Mamy prosty trick, który Wam to umożliwi i to bez Jailbreak.

Sposób jest banalnie prosty i sam się dziwię, że nie dodałem go wcześniej. Ale już tłumaczę dlaczego. Opis znalazłem w sieci już  1 kwietnia i po prostu tak brzydko mówiąc go olałem. Dlaczego?  Bo pomyślałem, że to głupi żart! Jak się okazuje myliłem się. No cóż… czas zatem nadrobić zaległości.

Aby odzyskać nawet kilka GB musicie zrobić nastepujące czynności:

  • Udajemy się do iTunes Store i szukamy film, który ma dość dużo GB, czyli powiedzmy Titanic, który ma 8,14 GB.

Nie macie wolnego miejsca w iPhone? Mamy prosty trick, dzięki któremu odzyskacie nawet kilka GB! poradniki, polecane, ciekawostki wolne miejsce, Poradnik, koniec miejsca w iPhone, jak zyskać miejsce w iPhone, jak wyczyścić inne w iPhone, jak odzyskać wolne miejsce w iPhone, jak odzyskać miejsce w iPhone, brak wolnego miejsca w iPhone  Brakuje Wam miejsca w iPhone czy iPad? Nie wiecie jak odzyskać nawet kilka GB? Mamy prosty trick, który Wam to umożliwi i to bez Jailbreak. IMG 0577

  • Uwaga! Bardzo ważną rzeczą jest to, aby film miał więcej GB niż Wy wolnego miejsca w telefonie. Ale skoro mówimy o odzyskiwaniu wolnego miejsca, to przypuszczam, że Wasze iUrządzenia będą na pewno miały mniej wolnej pamięci niż te 8GB.

Nie macie wolnego miejsca w iPhone? Mamy prosty trick, dzięki któremu odzyskacie nawet kilka GB! poradniki, polecane, ciekawostki wolne miejsce, Poradnik, koniec miejsca w iPhone, jak zyskać miejsce w iPhone, jak wyczyścić inne w iPhone, jak odzyskać wolne miejsce w iPhone, jak odzyskać miejsce w iPhone, brak wolnego miejsca w iPhone  Brakuje Wam miejsca w iPhone czy iPad? Nie wiecie jak odzyskać nawet kilka GB? Mamy prosty trick, który Wam to umożliwi i to bez Jailbreak. IMG 0578

  • Teraz należy kliknąć na ?wypożycz?. Po kliknięciu powinien pojawić się Wam komunikat, że film nie może zostać pobrany, ponieważ macie za mało wolnego miejsca. I o to chodzi.
  • Następną czynnością jest kliknięcie na “Ustawienia” w komunikacie, który się pojawił i poinformował nas o tym, że mamy za mało miejsca na pobranie filmu. To wszystko.
  • Teraz udajcie się do Ustawienia – Ogólne – To urządzenie w celu sprawdzenia ile miejsca odzyskaliście.

Ja niestety nie przeprowadziłem tego testu na swoim iPhone 6s Plus, gdyż mam w nim ponad 30GB wolnego miejsca i po prostu nie znajdę w iTunes Store tak dużego filmu, ale z tego co piszą ludzie w sieci sposób działa bardzo dobrze.

Co ważne czynność możecie powtarzać kilka razy, oczywiście do tego momentu, aż waga filmu będzie wiekszą od wolnego miejsca w telefonie.

Co zostaje usunięte? Tego dokładnie nie wiemy, ale są to zapewne pliki tymczasowe różnych aplikacji, czyli po prostu dane z “Inne”. Gdy przetestujecie sposób na swoim iUrządzeniu dajcie znać w komentarzach jak Wam poszło i ile miejsca udało się Wam odzyskać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry