nike

Nike przedstawia sneakersy z wbudowanym otwieraczem do piwa

Nieustannie dążąc do przełamywania granic konwencjonalnego designu, światowej klasy producent sprzętu sportowego, Nike, debiutuje z nowym, zaskakującym produktem.

Firma, której innowacyjne podejście do mody ulicznej i sportowej zasłynęło na całym świecie, teraz wprowadza na rynek buty sportowe – sneakersy – które są nie tylko stylowe, ale również niezwykle praktyczne. Źródłem informacji o tej niecodziennej premierze jest portal Hypebeast, cieszący się uznaniem w świecie mody i popkultury.

Najnowsze dzieło Nike, wydające się na pierwszy rzut oka zwykłym obuwiem sportowym, to w istocie prawdziwe “arcydzieło” inżynierii odzieżowej. Tworzone z materiałów imitujących zużycie, buty zasługują na uznanie dzięki stylistyce wyróżniającej się na tle innych.

Buty Nike z otwieraczem do piwa

Nike przedstawia sneakersy z wbudowanym otwieraczem do piwa ciekawostki Nike, Have A Nike Day, Buty Nike z otwieraczem do piwa, buty  Nieustannie dążąc do przełamywania granic konwencjonalnego designu, światowej klasy producent sprzętu sportowego, Nike, debiutuje z nowym, zaskakującym produktem. nike1

Czerwone dodatki wprowadzone na cholewkę, stanowią kontrast dla pozostałej części buta i dodają mu niepowtarzalnego charakteru.

Nike przedstawia sneakersy z wbudowanym otwieraczem do piwa ciekawostki Nike, Have A Nike Day, Buty Nike z otwieraczem do piwa, buty  Nieustannie dążąc do przełamywania granic konwencjonalnego designu, światowej klasy producent sprzętu sportowego, Nike, debiutuje z nowym, zaskakującym produktem. nike2

Jednak prawdziwym majstersztykiem, czymś co naprawdę odróżnia te buty od innych, jest unikalna cecha – wbudowany otwieracz do butelek piwa, dyskretnie umieszczony na pięcie.

Nike przedstawia sneakersy z wbudowanym otwieraczem do piwa ciekawostki Nike, Have A Nike Day, Buty Nike z otwieraczem do piwa, buty  Nieustannie dążąc do przełamywania granic konwencjonalnego designu, światowej klasy producent sprzętu sportowego, Nike, debiutuje z nowym, zaskakującym produktem. nike3

To niecodzienne rozwiązanie sprawia, że każde piątkowe spotkanie z przyjaciółmi będzie teraz jeszcze bardziej przyjemne.

Dodatkowo, nie rezygnując z klasycznej elegancji, firma Nike zdecydowała się umieścić na języku buta metalowy element, prezentujący logo marki.

Nike przedstawia sneakersy z wbudowanym otwieraczem do piwa ciekawostki Nike, Have A Nike Day, Buty Nike z otwieraczem do piwa, buty  Nieustannie dążąc do przełamywania granic konwencjonalnego designu, światowej klasy producent sprzętu sportowego, Nike, debiutuje z nowym, zaskakującym produktem. nike 4

Ten subtelny akcent designu dodaje sportowej estetyce wyrafinowanego uroku.

Najnowszy model sneakersów od Nike, nazwany “Have A Nike Day”, ma trafić na półki sklepów w nadchodzących miesiącach. Ta innowacyjna propozycja firmy Nike to kolejny dowód na to, że modę można łączyć z praktycznymi rozwiązaniami, a funkcjonalność i elegancja mogą iść w parze. Bez wątpienia, nowe buty Nike zasługują na miano produktu, który zmienia zasady gry, łącząc modę uliczną z elementem, który przenosi zwykłe obuwie sportowe na zupełnie nowy poziom.

A co wy o tym myślicie? Jak się wam podoba to rozwiązanie? Dajcie tradycyjnie znać w komentarzach lub napiszcie na naszym koncie na Twitterze. Link znajdziecie na górze strony!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 144

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top