NoLocation, czyli szybkie usuwanie lokalizacji ze zdjęć znów za darmo w AppStore polecane, gry-i-aplikacje Za darmo, NoLocation, lokalizacja zdjęcia, Jak wyłączyć informację o lokalizacji zdjęcia, Jak przed wysłaniem wyłączyć informację o lokalizacji zdjęcia, iPhone, iPad, Apple, App Store  O tej aplikacji pisaliśmy już wielokrotnie. NoLocation pozwala w szybki i prosty sposób usunąć informację o tym gdzie zostało wykonane zdjęcie. Aparat 1300x700

NoLocation, czyli szybkie usuwanie lokalizacji ze zdjęć znów za darmo w AppStore

O tej aplikacji pisaliśmy już wielokrotnie. NoLocation pozwala w szybki i prosty sposób usunąć informację o tym gdzie zostało wykonane zdjęcie.

Dzięki tej apce przed wysłaniem fotki będziecie mogli ?usunąć? informację o tym gdzie dane zdjęcie zostało zrobione. Aby usunąć lokalizację wystarczy po prostu uruchomić aplikację, wybrać zdjęcie i gotowe. Całą resztę NoLocation zrobi na nas automatycznie.

NoLocation, czyli szybkie usuwanie lokalizacji ze zdjęć znów za darmo w AppStore polecane, gry-i-aplikacje Za darmo, NoLocation, lokalizacja zdjęcia, Jak wyłączyć informację o lokalizacji zdjęcia, Jak przed wysłaniem wyłączyć informację o lokalizacji zdjęcia, iPhone, iPad, Apple, App Store  O tej aplikacji pisaliśmy już wielokrotnie. NoLocation pozwala w szybki i prosty sposób usunąć informację o tym gdzie zostało wykonane zdjęcie. noloca

Normalna cena NoLocation – Easily remove EXIF data from your photos to 0,99?, ale dziś apka dostępna jest w App Store za darmo.

[app 966446975]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top