ios17 pogoda

Nowe widgety pogodowe w iOS 17.2: Zobacz, jak wyglądają

iOS 17.2, najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego Apple, przynosi wiele nowych funkcji i usprawnień w tym nowe widgety pogodowe.

Poniżej przedstawimy szczegóły na temat tych nowych widgetów oraz zaprezentujemy, jak wyglądają one na iPhone z najnowszą wersją systemu. Zacznijmy jednak od nowych funkcji.

Nowe funkcje w iOS 17.2

Oprócz widgetów system iOS 17.2 wprowadza wiele innych zmian i usprawnień. Pojawiły się poprawki w wielu obszarach, takich jak Wiadomości, Przycisk akcji, Aparat, Pogoda i Siri. Jednak to nowe widgety w aplikacji Pogoda są jednym z fajniejszych ulepszeń.

Nowe widgety w aplikacji Pogoda

W poprzednich wersjach iOS, jedynym dostępnym widgetem w aplikacji Pogoda był widget Pogoda. Widget pokazywał tylko aktualną temperaturę, najwyższą i najniższą temperaturę dnia oraz warunki pogodowe (np. pochmurno, słonecznie itp.). iOS 17.2 wprowadza trzy nowe rodzaje widgetów, które dodają więcej szczegółowych informacji.

  • Widget “Szczegóły” Pierwszy nowy widget nosi nazwę “Szczegóły”. Jest on stworzony, aby dostarczyć użytkownikowi informacji o pogodzie w sposób bardziej szczegółowy. Widget ten wyświetla między innymi prawdopodobieństwo opadów, indeks UV, prędkość wiatru i inne istotne informacje dotyczące pogody.
  • Widget “Prognoza dzienna” Kolejny nowy widget to “Prognoza dzienna”. Ten widget prezentuje użytkownikowi aktualne warunki pogodowe oraz prognozę na cały dzień dla danej lokalizacji. Dzięki temu widgetowi można szybko sprawdzić, jakie warunki atmosferyczne będą panować w ciągu dnia.
  • Widget “Wschód i zachód słońca” Ostatni nowy widget to “Wschód i zachód słońca”. Ten widget wyświetla przewidywane godziny wschodu i zachodu słońca dla naszej lokalizacji. Dzięki temu można łatwo planować aktywności na zewnątrz, wiedząc, kiedy słońce wschodzi i zachodzi.

Jak dodać nowe widgety?

Aby dodać nowe widgety do ekranu głównego, wystarczy przytrzymać palec na dowolnym miejscu na ekranie głównym lub na innej stronie aplikacji, aby wyświetlić ikonę “+” w lewym górnym rogu. Następnie należy wyszukać lub przewinąć do widgetów pogodowych i wybrać odpowiedni rozmiar i typ widgetu.

Warto zaznaczyć, że oryginalny widget “Pogoda” dostępny jest w trzech rozmiarach: małym, średnim i dużym. Istnieje więc możliwość, że w przyszłości nowe widgety z iOS 17.2 zostaną udostępnione również w większych rozmiarach.

Podsumowanie

Jak widzicie iOS 17.2 to aktualizacja, która wprowadza wiele nowych funkcji i usprawnień. Jedną z najbardziej ciekawych nowości są nowe widgety w aplikacji Pogoda. Dzięki nim użytkownicy będą mieli dostęp do bardziej szczegółowych informacji o pogodzie, takich jak prawdopodobieństwo opadów, prognozy na cały dzień oraz godziny wschodu i zachodu słońca.

Aktualizacja ta zostanie udostępniona dla wszystkich użytkowników w przyszłym tygodniu. Gdy tylko to nastąpi damy wam znać.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 241

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top