Michał28.01.2018
Obliq Naked Shield dla iPhone 7 Plus w obiektywie Agaty

Gościnny wpis Agaty.

Jako że moja pierwsza recenzja etui Moshi Vitros Orchid Pink spotkała się z ciepłym przyjęciem, dziś zaprezentuję Wam kolejną, opisującą przezroczysty futerał Naked Shield firmy Obliq.

Opakowanie futerału stanowi zgrabne pudełko otwierane na zasadzie szufladki.

Etui umieszczone jest na podłożu z gąbki i oklejone jest folią, którą przed założeniem na telefon trzeba zdjąć.

Po wyjęciu go z pudełka pierwsze wrażenie jest takie, że etui jest dość sztywne (nie jest to giętki silikon). Jednak nie ma żadnych problemów w założeniu go na telefon.

Po założeniu przylega idealnie i nie ma obaw, że się zsunie. Miejsca na przyciski głośności, mikrofon, obiektyw aparatu oraz przycisk blokowania telefonu są precyzyjnie wycięte i doskonale dopasowane. Nic nie jest zasłonięte i wszystko działa jak należy – nie ma problemu z wciskaniem przycisków.

Dodatkowo, etui posiada delikatnie podniesione krawędzie, które pozwalają swobodnie odkładać telefon ekranem do dołu bez obawy o jego zarysowanie.

Tył etui jest przezroczysty i podkreślający piękny wygląd iPhone’a, na dole znajduje się metalizowany srebrny pasek. Etui nie pogrubia i nie powiększa telefonu i sprawia, że wygląda on w nim bardzo elegancko.

iPhone stabilnie trzyma się w dłoni, nie ma opcji, że się wyśliźnie i upadnie. Etui użytkuję od około tygodnia nosząc w torebce lub w kieszeni kurtki i nie ma na nim zadrapań ani otarć.

Etui można nabyć przez internet oraz w sklepach stacjonarnych, jego cena to 109 zł.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz