Oficjalnie: AirPods Pro w sprzedaży od 30 października polecane, ciekawostki polska cena AirPods Pro, cena AirPods Pro, Apple, AirPods Pro  Stało się! Apple wprowadziło do sprzedaży swoje najnowsze bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro. AirPods Pro 2

Oficjalnie: AirPods Pro w sprzedaży od 30 października

Stało się! Apple wprowadziło do sprzedaży swoje najnowsze bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro.

Nowy model ma znacząco poprawić jakość odtwarzanych utworów i jest częścią rodziny AirPods. Słuchawki parujemy w ten sam sposób, co dotychczasowe modele, więc jest to niezwykle proste i szybkie. Sprzęt oczywiście działa na wielu urządzeniach powiązanych z tym samym Apple ID.

Oficjalnie: AirPods Pro w sprzedaży od 30 października polecane, ciekawostki polska cena AirPods Pro, cena AirPods Pro, Apple, AirPods Pro  Stało się! Apple wprowadziło do sprzedaży swoje najnowsze bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro. Apple AirPods Pro SiP Design 102819 inline.jpg.large  292x350

Zmienił się wygląd słuchawek, ponieważ w ich przypadku w zestawie otrzymujemy dodatkowe silikonowe gumki (3 rozmiary). Zapewniają nie tylko komfort, ale również odcinają dźwięki zewnętrzne od użytkownika podczas odsłuchu ulubionych utworów. Słuchawki są tez odporne na wodę i pot.

Nie zabrakło najważniejszej nowości, czyli aktywnej redukcji szumów. Działa dzięki dwóm mikrofonom, a oprogramowanie sprawia, że adaptują się do każdych warunków użytkowania. Dzięki tej technologii użytkownik może skupić się na słuchaniu ulubionej muzyki.

Oficjalnie: AirPods Pro w sprzedaży od 30 października polecane, ciekawostki polska cena AirPods Pro, cena AirPods Pro, Apple, AirPods Pro  Stało się! Apple wprowadziło do sprzedaży swoje najnowsze bezprzewodowe słuchawki AirPods Pro. Apple AirPods Pro iPhone11 Pro 102819 inline.jpg.large  286x350

Redukcja szumów to nie wszystko, ponieważ Apple pokusiło się o dodanie trybu “Transparency” umożliwiającego jednoczesny odsłuch muzyki i słyszenie dźwięku dobiegającego z zewnątrz. Tryb można włączyć za pomocą gestu lub na sparowanym ze słuchawkami urządzeniu.

Za działanie i parowanie słuchawek odpowiada układ scalony H1. Dzięki niemu możemy liczyć na 5 godzin odsłuchu bez włączonej aktywnej redukcji szumów. Po włączeniu czas spadnie do 4 godzin i 30 minut.

Dodatkowe funkcje to:

  • dzielenie się muzyką: odsłuch tego samego utworu lub oglądanie filmu nie było łatwiejsze. Wystarczy przyłożyć drugą parę AirPods Pro do jednego urządzenia i dzielenie dźwięku się rozpocznie.
  • aktywacja Siri: dzięki układowi H1 możemy aktywować komendy głosowe rozpoczynając komendę od Hey Siri. Dzięki temu możemy regulować głośność, zmieniać utwory, zadzwonić do znajomych i dostawać informacje związane z używaniem nawigacji.
  • dyktowanie wiadomości: możemy dostawać treść wiadomości przychodzących bezpośrednio na słuchawkach, więc nie musimy zerkać na ekran iPhone’a.

AirPods Pro można już zamówić w przedsprzedaży, a ich cena w Polsce wynosi 1249 zł. Słuchawki z przedsprzedaży powinny dotrzeć do zamawiających 30 października i wtedy zacznie się regularna sprzedaż w salonach Apple. Link do Apple Store Online znajdziecie – tutaj.

Słuchawki wymagają urządzeń z iOS 13.2, iPadOS 13.2, watchOS 6.1, tvOS 13.1 i macOS 10.15.1 Catalina do pełnego działania po sparowaniu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry