OneTech30.05.2019
Ograniczenia prędkości i fotoradary docierają wreszcie do Google Maps

Do tej pory dostępna tylko w aplikacje Waze i Yanosik, informacja o fotoradarach i ograniczeniach prędkości wreszcie dociera do Google Maps.

Od teraz Google Maps pozwala swoim użytkownikom otrzymywać informację (pochodzące od Waze) o ograniczeniach prędkości i fotoradarach w ponad 40 krajach na całym świecie.

Jak podaje TechCrunch, lista obsługiwanych krajów obejmuje oczywiście Polskę, a także: Australię, Brazylię, Stany Zjednoczone, Kanadę, Wielką Brytanię, Indie, Meksyk, Rosję, Japonię, Andorę, Bośnię i Hercegowinę, Bułgarię, Chorwację, Czechy , Estonia, Finlandia, Grecja, Węgry, Islandia, Izrael, Jordania, Kuwejt, Łotwa, Litwa, Malta, Maroko, Namibia, Holandia, Norwegia, Oman, Portugalia, Katar, Rumunia, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Południe Afryka, Hiszpania, Szwecja, Tunezja i Zimbabwe.

Ograniczenie prędkości jest wyświetlane w dolnym rogu aplikacji, a fotoradary są wyświetlane jako ikony na drogach. Mało tego. Osoby korzystające z Google Maps mogą dodatkowo zgłaszać obecność fotoradarów przenośnych. Na iOS w tej chwili możliwe jest tylko ich przeglądanie. Jeśli jeszcze nie widzicie tych informacji to zapewne w ciągu kilku najbliższych dni pojawią się one w Waszej aplikacji.

Google Maps możecie pobrać z App Store za darmo.

[app 585027354]

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl