Opaska Fitbit Alta oficjalnie zaprezentowana ciekawostki Wideo, premiera Fitbit Alta, opaska Fitbit Alta, Fitbit Alta, Fitbit, cena Fitbit Alta  Dzisiaj Fitbit zaprezentował tanią opaskę dla osób aktywnie fizycznie, korzystających z urządzeń mobilnych z iOS. fitbit

Opaska Fitbit Alta oficjalnie zaprezentowana

Dzisiaj Fitbit zaprezentował tanią opaskę dla osób aktywnie fizycznie, korzystających z urządzeń mobilnych z iOS.

Alta kosztuje 130$ (525 zł bez podatku/cła) i wyposażona jest w wyświetlacz OLED, a także baterię, która pozwala na 5 dni nieprzerwanej pracy.

Obecnie prowadzona jest przedsprzedaż i można zamówić opaskę w czterech wariantach kolorystycznych. Cena w przedsprzedaży różni się zaledwie o 5 centów, więc zainteresowani mogą nabyć Alta za 129,95$.

Podczas jej produkcji uwagę skupiono na modnym wizerunku, użytkownik w każdej chwili może zmienić opaskę na skórzaną (60$ – 240 zł) lub wariant wykonany ze stali nierdzewnej (100$ – 405 zł). W niedalekiej przyszłości pojawią się edycje specjalne takie jak ?Alta Gold? i Tury.

Najnowszy produkt w ofercie mierzy wykonane kroki,dystans, spalone kalorie i czas aktywności fizycznej. Warto nadmienić, że ?SmartTrack? automatycznie rozpoznaje i zapisuje postępy użytkownika. Producent zarzeka się, że Alta działa 5 dni i nocy, dopiero po tym okresie należy naładować jej baterię.

Wymienna część ma wyświetlacz OLED ?Tap? wyświetlający statystyki,czas i powiadomienia ze sparowanego z opaską smartfona. Alta jest drugim urządzeniem naręcznym zaprezentowanym w bieżącym roku, pierwszym był Blaze pokazany na targach CES.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top