W Shenzhen za 60$ możecie zwiększyć pamięć iPhone'a z 16GB do 128GB polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, pamięć iPhone, jak zwiększyć pamięć iPhone, iPhone, Apple  Zazwyczaj w parze z większą pamięcią wewnętrzną iPhone'a idzie wyższa cena. Jednakże w Chinach znaleźli na to sposób i nie trzeba rabować banku, aby zwiększyć pamięć z domyślnych 16GB do 64 lub 128. iPhone6s.13

W Shenzhen za 60$ możecie zwiększyć pamięć iPhone’a z 16GB do 128GB

Zazwyczaj w parze z większą pamięcią wewnętrzną iPhone’a idzie wyższa cena. Jednakże w Chinach znaleźli na to sposób i nie trzeba rabować banku, aby zwiększyć pamięć z domyślnych 16GB do 64 lub 128.

W Shenzhen jest jedna firma, która zajmuje się tą usługą, nosi nazwę BeSound. Usługa pozwala niskim kosztem wyposażyć smartfona w większą pamięć wewnętrzną. Apple zazwyczaj podnosi cenę o 100$ (403 zł) względem niższego wariantu pamięciowego (16GB), a zakup 128GB wariantu to różnica 200$ (806 zł) w cenie w porównaniu do najtańszego modelu (ceny dotyczą iPhone’a 6).

Jeżeli nie boicie się o utratę gwarancji,BeSound oferuje wymianę pamięci na większą za jedyne 60$ (240 zł) za 128GB, niektórym największy wariant może nie odpowiadać, więc 32GB dostaniemy za 20$ (80 zł) lub 64 za 35$ (141 zł).

Proces trwa tylko 30 minut, a serwisant w tym czasie rozkłada sprzęt, wymienia pamięć (Toshiba) i z powrotem składa iPhone’a do stanu wyjściowego. Warto wspomnieć, że dane z poprzedniej pamięci znajdą się na nowej, więc nie tracimy nic podczas trwania wymiany kości pamięci.

Obecnie modyfikacji podlega jedynie iPhone 6, iPad Air i niektóre starsze modele urządzeń mobilnych Apple. Według zapisu wideo, w ciągu dnia BeSound wymienia pamięć w 30 urządzeniach.

Nie mam wątpliwości, że taka usługa nie znajdzie się u nas w kraju, ale jeżeli macie chwilę to warto odwiedzić Shenzhen i zwiększyć pamięć na dane w waszym iUrządzeniu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top