ios16.2 1

Oto możliwa data premiery iOS 16.2

W sieci pojawiły się informacje o tym, kiedy Apple może wypuścić oficjalną i finalną wersję iOS 16.2 i co przyniesie ona nowego kompatybilnym urządzeniom. 

Wcześniej znany informator Mark Gurman z Bloomberg informował, że wydaniaiOS 16.2 należy spodziewać się około połowy grudnia.

Źródło argumentowało, że biorąc pod uwagę liczbę wydanych już bet, a także datę premiery iOS 15.2 w zeszłym roku (13 grudnia w poniedziałek), logiczne jest oczekiwanie, że iOS 16.2 zostanie wydany w poniedziałek, 12 grudnia lub we wtorek, 13 grudnia.

Oto możliwa data premiery iOS 16.2 ciekawostki premiera iOS 16.2, ios 16.2 release date, iOS 16.2 kiedy, ios 16.2 download, ios 16.2 co nowego, ios 16.2 bateria, iOS 16.2, finalna wersja IOS 16.2, data premiery iOS 16.2  W sieci pojawiły się informacje o tym, kiedy Apple może wypuścić oficjalną i finalną wersję iOS 16.2 i co przyniesie ona nowego kompatybilnym urządzeniom.  iOS16.2 5

Apple przygotowuje iOS 16.2, aby wprowadzić kompatybilne smartfony – iPhone 8 / 8 Plus i nowsze – następujące innowacje i poprawki:

  • Protokół Matter do pracy z urządzeniami inteligentnego domu różnych producentów.
  • Możliwość wyłączenia tapet i powiadomień na Always-on Display.
  • Widżet pokazujący dane dotyczące snu na ekranie blokady.
  • Dwa widżety „Medycyna” na ekranie blokady.
  • Zmień sposób wyświetlania powiadomień w kurtynie „Centrum powiadomień”.
  • Poprawki opóźnień animacji dla iPhone’a 14 Pro.
  • Nowym rodzaj aktualizacji OTA “zybkie łatki iOS Security Response”, które są dystrybuowane oddzielnie od „numerowanych” wersji iOS.

Oczywiście, gdy tylko nowe systemy zostaną wydane od razy damy Wam znać. A Waszym zdaniem, kiedy Apple wypuści finalną i ostateczną wersję nowego systemy dla iPhone i iPad? Dajcie znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top