Program samodzielnej naprawy iPhone

Program samodzielnej naprawy iPhone, Mac dostępny w Polsce

Apple uruchomiło program samodzielnej naprawy iPhone w Europie. Dziś do programu dołączyła Belgia, Francja, Niemcy, Polska Włochy, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania.

Firma Apple ogłosiła dzisiaj, że samodzielna naprawa jest już dostępna w ośmiu krajach europejskich. Klienci, którzy chcą samodzielnie przeprowadzić naprawę, będą mogli wykonać wiele najczęstszych napraw iPhone’a 12 i iPhone’a 13 oraz notebooków Mac czipem Apple.

Samoobsługowy sklep naprawczy zapewnia dostęp do ponad 200 pojedynczych części i narzędzi, a także instrukcji napraw. Program umożliwia klientom, którzy mają doświadczenie w złożoności naprawy urządzeń elektronicznych, możliwość samodzielnego wykonania naprawy przy użyciu tych samych instrukcji, części i narzędzi, co w sklepach Apple Store i autoryzowanych serwisach Apple.

Program samodzielnej naprawy iPhone, Mac dostępny w Polsce ciekawostki Program samodzielnej naprawy iPhone w polsce, program samodzielnej naprawy iphone, Polska  Apple uruchomiło program samodzielnej naprawy iPhone w Europie. Dziś do programu dołączyła Belgia, Francja, Niemcy, Polska Włochy, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania. naprawa 1

Narzędzia Apple dostępne dla klientów w samoobsługowym sklepie naprawczym są projektowane na zamówienie, aby pomóc w przeprowadzaniu najlepszych napraw produktów Apple i są zaprojektowane tak, aby wytrzymać rygory profesjonalnych napraw o dużej objętości, w których bezpieczeństwo i niezawodność są najwyższym priorytetem. Wysokiej jakości narzędzia oferowane w ramach samoobsługowej naprawy obejmują klucze dynamometryczne, tace naprawcze, prasy do wyświetlaczy i akumulatorów oraz wiele innych.

Apple będzie oferować zestawy narzędzi do wypożyczenia za 49 dolarów, aby klienci, którzy nie chcą kupować narzędzi do pojedynczej naprawy, nadal mieli dostęp do tych profesjonalnych narzędzi naprawczych. Tygodniowe zestawy do wypożyczenia będą wysyłane do klientów za darmo.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top