Pendrive Kodak K133 USB3.0 128 GB dostępny w promocji ciekawostki   Nie ma to jak rozpocząć tydzień od dobrej promocji. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy pendrive firmy Kodak o pojemności 128GB. kodak

Pendrive Kodak K133 USB3.0 128 GB dostępny w promocji

Nie ma to jak rozpocząć tydzień od dobrej promocji. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy pendrive firmy Kodak o pojemności 128GB.

Korzystając z naszych kuponów będziecie mogli nabyć to niewielkie urządzenia o pojemności 128GB o blisko 10 euro taniej. Opisywany przez nas model normalnie kosztuje ponad 20 euro, ale dziś po skorzystaniu z naszej promocji będziecie mogli zakupić pendrive za jedyne 14 euro.  14 euro, czyli niecałe 60 zł za pendrive o pojemności 128GB to chyba dobra cena.

Pendrive Kodak K133 USB3.0 128 GB dostępny w promocji ciekawostki   Nie ma to jak rozpocząć tydzień od dobrej promocji. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawy pendrive firmy Kodak o pojemności 128GB. pnedrive

Myślę, że o samym urządzeniu nie ma co się rozpisywać. Pendrive jak pendrive. Urządzenie współpracuje z USB 3.0, a jego prędkość przesyłu to do 120MB/S.

Kod promocyjny: L6681C

Więcej na teram tego urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie na stronie – tutaj.

Kolejne promocje powinny pojawić się jeszcze dziś. Bądźcie czujni!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top