W iOS 12.2 pojawiła się wzmianka o nowej usłudze Apple polecane, ciekawostki iOS 12.2, Apple News Magazines, Apple  Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowej usługi, która będzie działać w aplikacji Apple News. Taką informację znalazł w iOS 12.2 beta programista Guilherme Rambo. news

W iOS 12.2 pojawiła się wzmianka o nowej usłudze Apple

Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowej usługi, która będzie działać w aplikacji Apple News. Taką informację znalazł w iOS 12.2 beta programista Guilherme Rambo.

Nowa usługa ma nazywać się Apple News Magazine i będzie dostępna wyłącznie w ramach subskrypcji, oferując użytkownikom możliwość subskrypcji niektórych czasopism.

W iOS 12.2 pojawiła się wzmianka o nowej usłudze Apple polecane, ciekawostki iOS 12.2, Apple News Magazines, Apple  Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowej usługi, która będzie działać w aplikacji Apple News. Taką informację znalazł w iOS 12.2 beta programista Guilherme Rambo. news 2

Apple News Magazine zostanie połączone z kontem Apple ID, co pozwoli bez problemu odnawiać subskrypcję po jej zakończeniu lub ją anulować – podobnie jak Apple Music. Nie jest jednak całkowicie jasne, czy subskrypcja zaproponowana przez Apple obejmie wszystkie czasopisma dostępne w Apple News, czy użytkownicy będą musieli wybierać konkretną subskrypcję do konkretnego czasopisma.

W iOS 12.2 pojawiła się wzmianka o nowej usłudze Apple polecane, ciekawostki iOS 12.2, Apple News Magazines, Apple  Apple przygotowuje się do wprowadzenia nowej usługi, która będzie działać w aplikacji Apple News. Taką informację znalazł w iOS 12.2 beta programista Guilherme Rambo. news 1

Co ciekawe, Rambo podkreśla, że ??podczas przeglądania iOS 12.2 znalazł również wzmiankę o jakiejś subskrypcji “pakietowej”. Jest zatem możliwe, że firma chce w ten sposób połączyć kilka usług razem – Apple Music, iCloud, Apple News Magazine i pozwolić użytkownikom płacić za nie na jednym koncie z rabatem.

Jakiś czas temu Tim Cook w wywiadzie dla CNBC mówił, że Apple przygotowuje się do prezentacji kilku nowych usług. Można przypuszczać, że będą to co najmniej dwie nowe usługi: jedna to wspomniane wcześniej Apple News Magazine, a druga to Apple Video.

Wszystko ładnie pięknie tylko co z tego jak przecież w Polsce i tak nie działa aplikacja News…. Zatem będzie to kolejna nowość, która nie pojawi się w Polsce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top