iphone14 klon

Pierwszy działający klon iPhone 14 Pro na filmie

W Chinach od dawna praktykuje się kopiowanie znanych urządzeń, aby sprzedawać je po niższej cenie ludziom, którzy nie chcą płacić więcej i chcą wyróżnić się przed znajomymi.

Co roku przed oficjalnym ogłoszeniem nowych produktów (nie tylko Apple) w sieci pojawiają się filmy prezentujące klony nadchodzących urządzeń. Dla przypomnienia dodamy, że ostatnio podobna sytuacja była związana z AirPods 3, które w pełni działały,  łączyły się, wyglądały jak nowość Apple i były pokazane przez oficjalną prezentacją.

Dziś mamy dla Was chiński działający klon nadchodzącego iPhone 14 Pro. Kopia ma nowy notch, większą kamerę i działa na systemie Android, który wygląda jak iOS.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego wideo.

Jeśli chodzi o oficjalną prezentację to przypominamy, że konferencja obędzie się już w najbliższą środę i  będzie transmitowana na żywo na stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się o godzinie 19:00.

Więcej na ten temat prezentacji iPhone 14 możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów. Znajdziecie tam również bezpośrednie linki do przekazu na żywo z środowego wydarzenia  – Prezentacja iPhone 14 | 14 Pro – gdzie i jak oglądać na żywo?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top