Podcasty na Facebook? Tak, już w przyszłym tygodniu polecane, ciekawostki podcasty, Facebook  Sieć społecznościowa Facebook przygotowuje się do ogłoszenia własnej platformy podcastowej. Premiera odbędzie się we wtorek 22 czerwca. facebook clubhouse

Podcasty na Facebook? Tak, już w przyszłym tygodniu

Sieć społecznościowa Facebook przygotowuje się do ogłoszenia własnej platformy podcastowej. Premiera odbędzie się we wtorek 22 czerwca.

Facebook już wysłał powiadomienie do podcasterów, że platforma zostanie wkrótce uruchomiona. List mówi również, że użytkownicy będą mogli słuchać podcastów bezpośrednio na stronach sieci społecznościowej, a także w nowej sekcji ?Podcasty?.

Podcasty na Facebook? Tak, już w przyszłym tygodniu polecane, ciekawostki podcasty, Facebook  Sieć społecznościowa Facebook przygotowuje się do ogłoszenia własnej platformy podcastowej. Premiera odbędzie się we wtorek 22 czerwca. FaceBook Podcast

Podobnie jak w przypadku Apple Podcast, Spotify i innych platform, każdy może skonfigurować kanał RSS, aby dodać podcast do Facebooka. Gdy tylko podcast zostanie zatwierdzony przez moderatorów, nowe odcinki będą tam wyświetlane automatycznie.

Co ciekawe, warunki korzystania z platformy podcastów na Facebooku stwierdzają, że firma ma prawo do tworzenia ?dzieł pochodnych? treści. Nie ma żadnych szczegółów, co to dokładnie oznacza, ale należy o tym pamiętać przed przesłaniem podcastu do firmy Zuckerberga.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry