zasilacz

Podwójna ładowarka USB-C 35W pokazana na zdjęciach

O podwójnej ładowarce Apple USB-C 35 W mówi się w sieci już od kilu dni. Zasilacz ma pojawić się w ofercie Apple jeszcze w tym roku. Jak będzie wyglądać?

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki zdradzające wygląd nowego podwójnego zasilacza giganta z Cupertino. Publikacja ChargerLAB opublikowała trzy zdjęcia. Jak widzicie poniżej złącza USB-C są obok siebie. 35 W mocy wystarczy do naładowania iPhone’a, iPada i MacBooka Air.

Podwójna ładowarka USB-C 35W pokazana na zdjęciach ciekawostki podwojna ladowarka apple, ladowarka apple 35 w  O podwójnej ładowarce Apple USB-C 35 W mówi się w sieci już od kilu dni. Zasilacz ma pojawić się w ofercie Apple jeszcze w tym roku. Jak będzie wyglądać? ladowarka apple 2
Dół podwójnej ładowarki USB-C firmy Apple.
Podwójna ładowarka USB-C 35W pokazana na zdjęciach ciekawostki podwojna ladowarka apple, ladowarka apple 35 w  O podwójnej ładowarce Apple USB-C 35 W mówi się w sieci już od kilu dni. Zasilacz ma pojawić się w ofercie Apple jeszcze w tym roku. Jak będzie wyglądać? ladowarka apple 1
Dół i przód podwójnej ładowarki USB-C firmy Apple.

Nowa ładowarka będzie wykorzystywać technologię azotku galu GaN, która pozwala na mniejszy rozmiar adaptera. Będzie również obsługiwać protokół Power Delivery do szybkiego ładowania urządzeń Apple.

Gdy tylko urządzenie trafi do oferty od razu damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry