Pojawi się tańszy iPhone wykonany z metalu? polecane, ciekawostki metalowy iPhone, kiedy iPhone 7, iPhone z metalu, iPhone 7 z metalu, iPhone 7, Apple  Nadal żyjecie z nadzieją, że Apple zaprezentuje iPhone'a 6c? Wygląda na to, że być może sprzęt pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku, według jednego z analityków. iPhone7

Pojawi się tańszy iPhone wykonany z metalu?

Nadal żyjecie z nadzieją, że Apple zaprezentuje iPhone‘a 6c? Wygląda na to, że być może sprzęt pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku, według jednego z analityków.

Ostatnie raporty dla inwestorów wykonane przez Ananda Baruaha dla Brean Capital wskazują, że może pojawić się tańszy, metalowy iPhone. Według pana Baruaha iPhone powinien pojawić się na wiosnę przyszłego roku. W praktyce oznacza to, że Apple zerwałoby ze swoimi prezentacjami nowego sprzętu co rok, choć wydaje mi się, że w Cupertino zrobią wyjątek od tej reguły.

Pojawi się tańszy iPhone wykonany z metalu? polecane, ciekawostki metalowy iPhone, kiedy iPhone 7, iPhone z metalu, iPhone 7 z metalu, iPhone 7, Apple  Nadal żyjecie z nadzieją, że Apple zaprezentuje iPhone'a 6c? Wygląda na to, że być może sprzęt pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku, według jednego z analityków. iPhone6s3

Być może pojawią się dwie, różne strategie pozycjonowania urządzenia mobilnego, może to być bardziej poręczny sprzęt od obecnych lub odchudzona wersja iPhone‘a 6.

Pierwsza strategia idealnie komponuje się z ciągłymi spekulacjami na temat iPhone‘a 6c, który na pewno powróciłby z 4 – calowym wyświetlaczem, metalową ramką, Touch ID, i NFC, z którego korzysta Apple Pay. Nie mam pojęcia, jak może wyglądać odchudona odsłona iPhone‘a 6, który nadal sprosta wymaganiom większości konsumentów.

Zanim spotkamy się z iPhone’em 6c minie jeszcze sporo czasu, o ile w ogóle się pojawi. Obecne portfolio z Cupertino jest bogate i śmiem twierdzić,  że nie prędko ujrzymy kolejny 4 – calowy smartfon Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top