Pojawi się Xiaomi Redmi Note 3 ze Snapdragonem 808 ciekawostki Xiaomi Redmi Note 3 kiedy, Xiaomi Redmi Note 3, Xiaomi, specyfikacja Xiaomi Redmi Note 3, cena Xiaomi Redmi Note 3  Od ubiegłego tygodnia, dzięki uprzejmości sklepu Geekbuying.com mam przyjemność testować Xiaomi Redmi Note w najtańszym wariancie (2GB RAM/16GB ROM), jednakże w TENAA pojawił się jego kolejny wariant. Mi

Pojawi się Xiaomi Redmi Note 3 ze Snapdragonem 808

Od ubiegłego tygodnia, dzięki uprzejmości sklepu Geekbuying.com mam przyjemność testować Xiaomi Redmi Note w najtańszym wariancie (2GB RAM/16GB ROM), jednakże w TENAA pojawił się jego kolejny wariant.

Informacje mówią o zastąpieniu 64 – bitowego układu scalonego MediaTek Helio X10, 6 rdzeniowym Snapdragonem 808. To będzie jedyna zmiana względem pierwowzoru, który jest obecnie dostępny w sprzedaży.

Pojawi się Xiaomi Redmi Note 3 ze Snapdragonem 808 ciekawostki Xiaomi Redmi Note 3 kiedy, Xiaomi Redmi Note 3, Xiaomi, specyfikacja Xiaomi Redmi Note 3, cena Xiaomi Redmi Note 3  Od ubiegłego tygodnia, dzięki uprzejmości sklepu Geekbuying.com mam przyjemność testować Xiaomi Redmi Note w najtańszym wariancie (2GB RAM/16GB ROM), jednakże w TENAA pojawił się jego kolejny wariant. L1100428

Miłą wiadomością jest wsparcie dla sieci WCDMA i FDD LTE, co oznacza, że Redmi Note 3 ze Snapdragonem 808 może doczekać się międzynarodowej sprzedaży za pośrednictwem resellerów Xiaomi. Dzięki zastosowaniu układu scalonego Qualcomma jedno jest pewne, bootloader urządzenia będzie od razu odblokowany.

Osoby, które kupiły model z MediaTekiem Helio X10 są zawiedzione brakiem możliwości odblokowania bootladera, a co za tym idzie zmianą systemu operacyjnego. Jeżeli mielibyście możliwość wyboru, który model byście wybrali?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top