Premiera tanich AirPods i odświeżonego 13-calowego MacBook Pro już w maju polecane, nowosci, ciekawostki tanie airpods, maj, Apple, AirPods Lite, AirPods  W sieci pojawiły się nowe informacje na temat premiery kolejnej generacji AirPods. Słuchawki wraz z odświeżonym 13-calowym MacBook Pro mają zostać wydane w maju tego roku. AirPodsPro

Premiera tanich AirPods i odświeżonego 13-calowego MacBook Pro już w maju

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat premiery kolejnej generacji AirPods. Słuchawki wraz z odświeżonym 13-calowym MacBook Pro mają zostać wydane w maju tego roku.

Szczegóły na ten temat zdradził znany już na pewno wszystkim ?informator? Jon Prosser. Według źródła nowe AirPods są gotowe do wprowadzenia na rynek i mogą zadebiutować w przyszłym miesiącu wraz z nową wersją 13-calowego MacBooka Pro.

Premiera tanich AirPods i odświeżonego 13-calowego MacBook Pro już w maju polecane, nowosci, ciekawostki tanie airpods, maj, Apple, AirPods Lite, AirPods  W sieci pojawiły się nowe informacje na temat premiery kolejnej generacji AirPods. Słuchawki wraz z odświeżonym 13-calowym MacBook Pro mają zostać wydane w maju tego roku. MacBookPro

Kiedy dokładnie to nastąpi? Tego nie wiemy. O samych słuchawkach jak dotąd również niewiele wiadomo. W sieci mówi się tylko tyle, nowe AirPods będą miały bardzo podobny wygląd do wersji Pro, ale nie będą miały funkcji aktywnej redukcji szumów.

Wcześniej Prosser mówił także o tym, że Apple planuje zaprezentować nowe słuchawki nauszne w stylu Beats Studio3 podczas letniej konferencji WWDC (Apple Worldwide Developers Conference) oraz AirPods? X w stylu BeatsX we wrześniu-październiku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top