OneTech09.09.2019
Prezentacja iPhone 11 już dziś wieczorem – gdzie i jak oglądać konferencję?

Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną między innymi nowe iPhone’y 11.

Jak co roku konferencję będzie można oglądać w internecie na żywo. Gdzie zatem będzie dostępna transmisję live?

Jak oglądać prezentację iPhone 11 na iOS

Transmisja będzie dostępna w tym miejscu.

Co jest potrzebne do oglądania transmisji na żywo? Jak podaje Apple przekaz na żywo będą mogli oglądać użytkownicy Mac, iPhone, iPad, iPod Touch, Windows 10 lub Apple TV.

This stream is best experienced on an iPhone, iPad, or iPod touch using Safari on iOS 10 or later; a Mac using Safari on macOS Sierra 10.12 or later; or a PC using Windows 10 and Microsoft Edge. Streaming to Apple TV via AirPlay requires an Apple TV (2nd generation or later) with the latest Apple TV software or tvOS. Other platforms may also be able to access the stream using recent versions of Chrome or Firefox (MSE, H.264, and AAC required).

Jak oglądać prezentację iPhone 11 na Android

W tym roku użytkownicy Android, który będą chcieli obejrzeć konferencję na której zobaczymy nowe iPhone’y 11 nie będą musieli za dużo kombinować. Do tej pory konieczne było instalowanie aplikacji VLC i wklejanie specjalnego linku. W tym roku jest inaczej. Dużo łatwiej.

W tym roku przekaz na żywo z prezentacji iPhone 11 będzie dostępny także na YouTube. Zatem wystarczy, że klikniecie PLAY i gotowe! Link do transmisji znajdziecie poniżej.

Pamiętajcie również o tym aby być jutro z nami. Postaramy się jak najszybciej informować Was o wszystkich nowościach.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl