Problem z baterią po aktualizacji do iOS 14.6 ciekawostki szybko rozładowująca się bateria, problem z baterią, iPhone, iPadOS 14.6, iOS 14.6, bateria w iOS 14.6, bateria się szybko rozładowuje, bateria, Apple  Na początku tygodnia firma, Apple udostępniła wszystkim użytkownikom iOS 14.6 w której pojawiło się Apple Card Family i subskrypcja w Podcastach. Niestety jak się okazuje aktualizacja ma również swoje wady. bateria

Problem z baterią po aktualizacji do iOS 14.6

Na początku tygodnia firma, Apple udostępniła wszystkim użytkownikom iOS 14.6 w której pojawiło się Apple Card Family i subskrypcja w Podcastach. Niestety jak się okazuje aktualizacja ma również swoje wady.

Wielu właścicieli iPhone z systemem iOS 14.6 na pokładzie ma problem z baterią. Żeby tego było mało nie jest to jedyny problem. Oprócz szybko rozładowującej się baterii wiele osób narzeka na nadmierne nagrzewanie się iPhone.

Problem z baterią po aktualizacji do iOS 14.6

Wiele osób martwi się, że problemy z rozładowaniem baterii i nagrzewaniem spowodują spadek kondycji. Znaczny spadek baterii jest bardzo widoczny podczas korzystania z aplikacji Podcasty w której jak wiemy pojawiła się obsługa subskrypcji.

Co ciekawe problem występuje tylko w nowszych modelach smartfonów giganta z Cupertino. Osoby korzystające ze starszych iPhone’ów zgłaszają znaczny wzrost wydajności po aktualizacji do iOS 14.6.

Apple jeszcze nie skomentowało tego problemu. A jak jest u Was po aktualizacji? Macie podobne problemy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry