iPad 10. generacji

Producenci akcesoriów sprzedają już etui do niewydanego jeszcze iPad 10. generacji

Plotka głosi, że Apple wprowadzi nowe iPady jeszcze w tym miesiącu, co potwierdziło 9to5Mac. Jak się okazuje producenci akcesoriów sprzedają już już etui do iPad 10. generacji.

Jak zauważyła japońska witryna MacOtaraka, popularny producent akcesoriów ESR dodał do swojej oferty nowe etui na iPada 10. generacji. Nowość pojawiła się w sklepie Amazon Japan.

Producenci akcesoriów sprzedają już etui do niewydanego jeszcze iPad 10. generacji ciekawostki iPad 10. generacji  Plotka głosi, że Apple wprowadzi nowe iPady jeszcze w tym miesiącu, co potwierdziło 9to5Mac. Jak się okazuje producenci akcesoriów sprzedają już już etui do iPad 10. generacji. ipad 10

Choć renderowanie iPada raczej nie będzie oficjalne, sprawa daje nam wyobrażenie, czego się spodziewać. Na przykład etui mają większe wycięcie na aparat, które jest podobne do iPada Air 4 i iPada Air 5.

Jedno z etui mocuje się do iPada magnetycznie, drugie, solidniejsze etui ma wycięcia na nowy przycisk Touch ID i do mocowania Apple Pencil z boku, co sugeruje, że ten iPad będzie miał ten sam wygląd, co bardziej nowoczesne iPady. ESR stwierdza w opisie produktu, że nowe etui nie są kompatybilne ze starszymi modelami iPada, ponownie potwierdzając nowy projekt.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top