Promocja na Mikołajki w iWALK Polska. Prezent niespodzianka + kupon rabatowy! ciekawostki Promocja, mikolajki  Z okazji dnia Św. Mikołaja iWALK Polska przygotował wyjątkową promocję. W dniach od 2 do 6 grudnia kupując dowolny produkt lub produkty w sklepie iWALK otrzymacie prezent niespodziankę do każdego zamówienia. iwalk 4

Promocja na Mikołajki w iWALK Polska. Prezent niespodzianka + kupon rabatowy!

Z okazji dnia Św. Mikołaja iWALK Polska przygotował wyjątkową promocję. W dniach od 2 do 6 grudnia kupując dowolny produkt lub produkty w sklepie iWALK otrzymacie prezent niespodziankę do każdego zamówienia.

Jaki to będzie prezent? Tego dystrybutor marki iWALK nie podał na swojej stronie. Musicie coś kupić, żeby się przekonać jaki otrzymacie prezent.

Promocja na Mikołajki w iWALK Polska. Prezent niespodzianka + kupon rabatowy! ciekawostki Promocja, mikolajki  Z okazji dnia Św. Mikołaja iWALK Polska przygotował wyjątkową promocję. W dniach od 2 do 6 grudnia kupując dowolny produkt lub produkty w sklepie iWALK otrzymacie prezent niespodziankę do każdego zamówienia. iWalk

Ale to nie wszystko co przygotował iWALK na Mikołajki. Kupując produkty w tym czasie możecie skorzystać z rabatu w wysokości 20%! Wystarczy, że podczas składania zamówienia w sklepie użyjecie kuponu rabatowego – MIK2020. Kod kuponu możecie zrealizować w sklepie iWALK Polska będąc w koszyku lub w kasie. Gorąco polecamy!

Więcej informacji na temat akcji promocyjnej iWALK znajdziecie na stronie – iWALK Polska.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry