Pierwszy iMac 5K oficjalnie uznany za przestarzały polecane, ciekawostki przestarzały, imac 5k, iMac, Apple  Firma Apple dodała do listy urządzeń przestarzałych kilka modeli komputerów iMac w tym pierwszy model z wyświetlaczem Retina 5K. iMac

Pierwszy iMac 5K oficjalnie uznany za przestarzały

Firma Apple dodała do listy urządzeń przestarzałych kilka modeli komputerów iMac w tym pierwszy model z wyświetlaczem Retina 5K.

Zgodnie z dokumentem wsparcia Apple, przestarzałe produkty nie kwalifikują się już do żadnych napraw, bez żadnych wyjątków.

Są to urządzenia mające ponad 5 lat, ale nie więcej niż 7.

Pierwszy iMac 5K oficjalnie uznany za przestarzały polecane, ciekawostki przestarzały, imac 5k, iMac, Apple  Firma Apple dodała do listy urządzeń przestarzałych kilka modeli komputerów iMac w tym pierwszy model z wyświetlaczem Retina 5K. iMac 2

Na liście znalazły się następujące modele komputerów iMac:

  • iMac (21,5-calowy, koniec 2013 r.)
  • iMac (27-calowy, koniec 2013 r.);
  • iMac (21,5-calowy, połowa 2014 r.)
  • iMac (Retina 5K, 27-calowy, koniec 2014 r.)
  • iMac (Retina 5K, 27-calowy, połowa 2015 r.)

Ponadto firma oficjalnie ogłosiła, że ??właściciele nowych iPhone’ów lub Maców zakupionych po 31 grudnia 2020 roku we Francji mają gwarancję, że urządzenia będą serwisowane u autoryzowanych dostawców usług przez siedem lat nawet jeśli nie będą już sprzedawane w tym kraju.

Pozostałe informacje

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji iOS 14

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry