Prototyp aparatu Leica Jony'ego Ive'a trafi na aukcję polecane, ciekawostki Ive, aparat, aikcja  Unikalny prototyp aparatu Leica M, zaprojektowany przez byłego głównego projektanta Apple, Jony'ego Ive i jego partnera Marka Newsona, trafi na aukcję w czerwcu. IVE

Prototyp aparatu Leica Jony’ego Ive’a trafi na aukcję

Unikalny prototyp aparatu Leica M, zaprojektowany przez byłego głównego projektanta Apple, Jony’ego Ive i jego partnera Marka Newsona, trafi na aukcję w czerwcu.

Oryginalny aparat Leica M został sprzedany na aukcji charytatywnej w 2013 roku za 1,8 miliona dolarów, a wszystkie fundusze zostały przekazane na rzecz fundacji (PRODUCT) RED.

Prototyp aparatu Leica Jony'ego Ive'a trafi na aukcję polecane, ciekawostki Ive, aparat, aikcja  Unikalny prototyp aparatu Leica M, zaprojektowany przez byłego głównego projektanta Apple, Jony'ego Ive i jego partnera Marka Newsona, trafi na aukcję w czerwcu. aparat ive

Według The Verge licytacja prototypu rozpocznie się od 100 000 euro, a według ekspertów cena za to niewielkie urządzenie może osiągnąć od 200 000 do 250 000 euro.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry