OneTech12.07.2021
Przeprojektowany iPad mini może pojawić się jeszcze w tym roku

W najnowszym wydaniu swojego biuletynu Power On Mark Gurman z Bloomberg twierdzi, że Apple wypuści przeprojektowanego iPad mini jeszcze tej jesieni.

Gurman twierdzi, że przeprojektowany iPad mini będzie wyglądał podobnie do iPad Air 2020, z cieńszymi ramkami otaczającymi wyświetlacz i bez fizycznego przycisku Home. Raport nie wspomina, czy Apple zwiększy rozmiar wyświetlacza, czy pozostanie przy tym samym 7,9-calowym panelu.

Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, twierdził wcześniej, że przeprojektowany iPad mini firmy Apple będzie miał większy wyświetlacz o przekątnej 8,5 cala lub 9 cali.

Apple ostatnio zaktualizowało iPada mini w 2019 roku o szybszy procesor A12 Bionic i Apple Pencil. Tegoroczne odświeżenie będzie wydawało się większe, a Gurman twierdzi, że będzie to „największy przeprojektowanie” iPada mini w jego historii. W poprzednim wydaniu swojego biuletynu Gurman twierdził, że Apple testuje projekty iPadów z wyświetlaczami większymi niż 12,9 cala.

Mark twierdzi również, że Apple pracuje nad większym ekranem iMaca zasilanym przez Apple Silicon. Mówi, że przeprojektowany iMac, który ma zastąpić 27-calowe komputery iMac z procesorami Intel, jest „w drodze”. Podobnie jak 24-calowy iMac, Apple może również zwiększyć rozmiar ekranu tego komputera. Czas wydania nowych iMaców niestety nie jest znany, ale jedno jest jasne, że nowy iMac będzie zasilany przez układ M1X lub M2X.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl