OneTech30.07.2020
Qualcomm sugeruje opóźnione wydanie iPhone 12

Qualcomm podał przychody za trzeci kwartał fiskalny 2020 roku i zasugerował opóźnienie w premierze iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max.

Przedstawiciele Qualcomm podczas składania raportu poinformowali, że na prognozy za czwarty kwartał fiskalny 2020 może wpłynąć opóźnienie w premierze flagowego smartfona 5G. W tym samym czasie dyrektor finansowy firmy Akash Palkhival nazwał opóźnienie nieistotne.

Czwarty kwartał obejmuje lipiec, sierpień i wrzesień, czyli zazwyczaj czas, w którym ogłaszane są nowe gadżety Apple. Jest więc bardzo prawdopodobne, że producent chipów odnosił się właśnie do Apple‘a, które będzie korzystało z modemów Qualcomm 5G w smartfonach iPhone serii 12.

Wcześniej w niektórych publikacjach, powołując się na źródła w łańcuchu dostaw, również zwracano uwagę, że premiera nowych iPhone’ów może się opóźnić.

Najprawdopodobniej Apple zaprezentuje nowe smartfony i inne gadżety we wrześniu, ale trafią one do sprzedaży w październiku i listopadzie, podobnie jak w przypadku iPhone’a X i iPhone’a XR.

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl