Redaktor XDA porównał aparaty Galaxy S10 i Galaxy S20 polecane, ciekawostki Samsung Galaxy S20+, jakie zdjęcia robi Galaxy S20, Aparat Galaxy S20  Redaktor XDA Max Weinbach opublikował tweeta ze zdjęciami zrobionymi telefonami Samsung Galaxy S10 i Galaxy S20, aby zademonstrować ?ulepszenia? w aparatach przyszłego flagowca. GalaxyS20

Redaktor XDA porównał aparaty Galaxy S10 i Galaxy S20

Redaktor XDA Max Weinbach opublikował tweeta ze zdjęciami zrobionymi telefonami Samsung Galaxy S10 i Galaxy S20, aby zademonstrować ?ulepszenia? w aparatach przyszłego flagowca.

Pierwsze zdjęcia zostały zrobione w warunkach słabego oświetlenia. Jak widać, zdjęcie z Galaxy S20 charakteryzuje się wyższym poziomem szczegółowości i ekspozycji.

Podczas fotografowania w pomieszczeniu Galaxy S10 radził sobie lepiej niż Galaxy S20. Jest to prawdopodobniej wynikiem niedopracowanego do końca oprogramowania.

Dwa ostatnie zdjęcia zostały wykonane Galaxy S20 Ultra. Pierwsze z nich zrobione jest 108-megapikselowym aparatem, a drugie z hybrydowym zoomem 30x. W tym przypadku aparat dobrze poradził sobie ze złożonymi szczegółami, na przykład czcionką na polu Sega Genesis.

Przypominamy, że Samsung zaprezentuje smartfony z serii Galaxy S20 i Galaxy Z Flip podczas prezentacji Unpacked 11 lutego.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry