iMac

Tak mógłby wyglądać szklany iMac 2020

Jakiś czas temu w sieci pojawił się patent firmy Apple, na którym mogliśmy zobaczyć zarys szklanego iMaca. Nie trzeba było długo czekać na koncept pokazujący jak taki komputer mógłby w rzeczywistości wyglądać.

Nowa koncepcja została stworzona przez LetsGoDigital. Na filmie możemy zobaczyć, jak mógłby wyglądać pełny szklany iMac Pro. Cienka szklana konstrukcja jest bardzo elegancka i na pewno potrafi przyciągnąć uwagę każdego.

Tak mógłby wyglądać szklany iMac 2020 polecane, ciekawostki Wideo, szklany iMac, iMac 2020, iMac  Jakiś czas temu w sieci pojawił się patent firmy Apple, na którym mogliśmy zobaczyć zarys szklanego iMaca. Nie trzeba było długo czekać na film pokazujący jak taki komputer mógłby w rzeczywistości wyglądać. Curved iMac render

Duży ekran ma bardzo małe ramki, co jest wielką nowością, biorąc pod uwagę obecny projekt. Ponadto wydaje się, że środkowa część podstawy jest składana; w ten sposób będzie można regulować nachylenie ekranu w dowolnym momencie, aby zapewnić jak najlepszy komfort oglądania.

Co o tym myślicie? Trzeba przyznać, że pomysł bardzo ciekawy i na pewno wstrząsałby rynkiem.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top