redroad

Redroad stawia na jakość i przoduje w nawigacji LiDAR

Zmiana i pranie ściereczek do mopa nie należy do przyjemności, a gdy o tym zapomnimy wydzielają one nieprzyjemny zapach. Na szczęście jest Redroad G10 – robot, który odkurzy i umyje podłogi za nas.

Redroad G10 to nowy robot i mop w jednym. Urządzenie jest w stanie  rozwiązać problemy użytkowników z czyszczeniem. W odpowiedzi na różne problemy, z jakimi borykają się konsumenci podczas sprzątania i czyszczenia, firma Redroad opracowała odpowiednie rozwiązania. Nowy robot sprzątający i mopujący G10, który zostanie wkrótce wprowadzony na rynek, posiada trzy główne funkcje, które mogą być ukierunkowane na pomoc użytkownikom w rozwiązaniu powyższych problemów.

  1. Technologia samooczyszczania: po zakończeniu 10㎡ sprzątania robot automatycznie podnosi ścierkę do mopa i wraca do stacji bazowej w celu wyczyszczenia. Rozwiązuje problem brudnej ściereczki mopującej w całym domu, nie trzeba się martwić o ręczne czyszczenie brudnej ściereczki mopującej.
  2. Liftable mop: maszyna zakończona czyszczenia z powrotem do stacji bazowej automatycznie podnieść, z powodzeniem dla użytkownika, aby uniknąć wtórnego zanieczyszczenia spowodowane przez czyste obszary.
  3. Elektrolityczna sterylizacja wody: wykorzystaj zasadę modułu wody elektrolitycznej do produkcji jonów srebra do sterylizacji. Niech sprzątanie staje się bardziej oszczędność czasu i bardziej wydajne, a użytkownicy nie muszą się martwić o częste czyszczenie mopa, wtórne zanieczyszczenie problem.

Robot odkurzający Redroad G10 z funkcją wycierania koncentruje się na głębokim sprzątaniu i zapewnia dwuletni serwis posprzedażowy, jednocześnie realizując zamiatanie i mopowanie w jednym, dając użytkownikom więcej spokoju.

Redroad tworzy komfortowe życie dla Ciebie, koncentrując się na konkurencyjnych produktach

Redroad jest marką, która koncentruje się na doskonałym rzemiośle, aby zarabiać na arcydziełach, przestrzegając filozofii tworzenia doskonałych, pięknych, trwałych i doświadczonych urządzeń, aby stworzyć czyste i wygodne życie dla użytkowników, skupiając się na badaniach i rozwoju robotyki, produkcji i sprzedaży oraz dostarczając klientom kompletne rozwiązania ODM.

Obecnie Redroad nawiązał globalną współpracę partnerską z takimi firmami jak Xiaomi, Electrolux, Miele, Beko, Shark, Taurus, Proscenic, SEB, Cosmo, Lazer i innymi.

Zespół badawczo-rozwojowy Redroad zdobył ponad 600 praw własności intelektualnej do podstawowych technologii

Zespół R&D odgrywa kluczową rolę w sile marki, a Redroad posiada wysokiej klasy zespół R&D składający się z wybitnych naukowców z Carnegie Mellon University, University of Tokyo, University of Hong Kong oraz Chinese University of Hong Kong. Opierając się na zespole badawczo-rozwojowym posiadającym bogatą wiedzę zawodową i innowacyjne myślenie, Redroad zastrzegł sobie ponad 600 praw własności intelektualnej do kluczowych technologii, głównie w zakresie kluczowych komponentów i technologii oprogramowania, takich jak LIDAR, silnik bezszczotkowy, pompa perystaltyczna, ultradźwiękowe wykrywanie dywanów, aktualizacja oprogramowania APP itp.

Innowacje są źródłem utrzymania głównej konkurencyjności

Ciągła innowacja jest jedynym sposobem na utrzymanie przez Redroad unikalnej przewagi marki. W ostatnich latach, dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój podstawowych komponentów, w tym LiDAR, Redroad osiągnął innowacje technologiczne, takie jak wysoka precyzja, wysoka wydajność tworzenia map, autonomiczne unikanie przeszkód, nawigacja wielopunktowa, fuzja wielu czujników, wydajne planowanie ścieżki oraz jasne i dokładne pozycjonowanie, a także znalazł zastosowanie w różnych dziedzinach.

Redroad stawia na jakość i przoduje w nawigacji LiDAR ciekawostki Redroad G10, Redroad, odkurzacz Redroad G10  Zmiana i pranie ściereczek do mopa nie należy do przyjemności, a gdy o tym zapomnimy wydzielają one nieprzyjemny zapach. Na szczęście jest Redroad G10 - robot, który odkurzy i umyje podłogi za nas. robot1

Obecnie Redroad LIDAR jest wykorzystywany głównie w robotach domowych, komercyjnych, przemysłowych i w innych dziedzinach. Wśród nich, dziedzina domowa obejmuje głównie roboty zamiatające w pomieszczeniach, roboty szorujące podłogi, produkty inteligentnego domu itp.; dziedzina komercyjna obejmuje głównie komercyjne roboty sprzątające, roboty obsługujące centra handlowe, roboty towarzyszące, roboty ratownicze itp.; dziedzina przemysłowa obejmuje pojazdy bezzałogowe, roboty logistyczne, przemysłowe AGV, nauczanie i badania, mapowanie inżynieryjne itp.

Ponadto, dzięki silnemu wsparciu finansowemu, badania i rozwój podstawowych komponentów, takich jak silnik bezszczotkowy Redroad, perystaltyczna pompa wodna, ultradźwiękowe wykrywanie dywanów i rozwój oprogramowania APP, osiągnęły niezwykłe wyniki.

Silnik bezszczotkowy

Bezszczotkowy silnik trójfazowy Redroad 5000Pa o wysokiej prędkości obrotowej z wirnikiem zewnętrznym jest wyposażony w importowane z Japonii jednoczęściowe łożysko olejowe, jego prędkość obrotowa może osiągnąć 290,00 obr/min, a maksymalne ciśnienie statyczne może osiągnąć 5000Pa; przyjmuje stałą kontrolę mocy, aby osiągnąć super siłę ssania. Rozwiązują problem nieodpowiedniego czyszczenia spowodowanego niewystarczającą siłą ssania.

Pompy perystaltyczne

Pompa perystaltyczna jest jednym z głównych elementów robota Redroad. Wykorzystuje ona redukcję przekładni w celu osiągnięcia precyzyjnej kontroli przepływu z błędem przepływu poniżej 10%. Ponadto, technologia samozamykająca zapobiega zatykaniu i zalewaniu wodą.

Ultradźwiękowa inspekcja dywanów

Obecne roboty zamiatające muszą podczas zamiatania podnosić dywan. Podczas mopowania muszą omijać dywany, dlatego dokładne wykrywanie dywanów stało się bardzo ważnym zadaniem. Tradycyjne zamiatarki do identyfikacji dywanów używają oceny prądu w połowie zamiatania, rozpoznawanie jest powolne, dywany z krótkim włosiem nie są uruchamiane i istnieje problem błędnej identyfikacji przez barierę.

Robot Redroad wykorzystuje ultradźwiękowy czujnik wykrywania, którego zaletą jest szybkie rozpoznawanie, wysoki wskaźnik rozpoznawania, stabilne i niezawodne działanie; ze względu na bardzo mały rozmiar, może być również elastycznie umieszczony na dole robota zamiatającego.

Redroad stawia na jakość i przoduje w nawigacji LiDAR ciekawostki Redroad G10, Redroad, odkurzacz Redroad G10  Zmiana i pranie ściereczek do mopa nie należy do przyjemności, a gdy o tym zapomnimy wydzielają one nieprzyjemny zapach. Na szczęście jest Redroad G10 - robot, który odkurzy i umyje podłogi za nas. robot2

Rozwój i aktualizacja oprogramowania APP

W zakresie rozwoju oprogramowania aplikacji Redroad przywiązuje wagę do doświadczeń użytkownika, dostosowuje spersonalizowane rozwiązania w zakresie sprzątania dla użytkowników oraz stale rozwija i unowocześnia technologię oprogramowania. Użytkownicy mogą ręcznie ustalać strefę sprzątania, rezerwować sprzątanie, gdzie mają zamiatać, co jest bardzo inteligentne i wygodne.

Redroad pozycjonuje konkurencyjne produkty, opierając się na potrzebach użytkowników, precyzyjnie definiując produkty, wykorzystując wiodącą technologię, zaawansowaną technologię, zintegrowane materiały wysokiej jakości, ścisłą kontrolę jakości, aby zapewnić konsumentom najlepsze usługi.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top