Runtastic Push Ups Trainer PRO - dziś za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Za darmo, Runtastic Push Ups Trainer PRO, Przecena, Promocja, pompki, iPhone, ćwicz z iPhone, App Store  Zastanawialiście się kiedyś, czy jesteście w stanie zrobić 100 pompek, bez przerwy, jedna po drugiej? Jeśli nie, to z pomocą przychodzi aplikacja Runtastic Push Ups Trainer PRO. RuntasticPushUpsTrainerPRO.onetech.pl  1300x700

Runtastic Push Ups Trainer PRO – dziś za darmo w AppStore

Zastanawialiście się kiedyś, czy jesteście w stanie zrobić 100 pompek, bez przerwy, jedna po drugiej? Jeśli nie, to z pomocą przychodzi aplikacja Runtastic Push Ups Trainer PRO.

Z pomocą tej aplikacji już w niedalekiej przyszłości będziecie to możliwe. Runtastic Push Ups Trainer PRO posiada specjalne trzy poziomy szkolenia, które pozwolą Wam bez problemu osiągnąć ten cel.

Aplikacja posiada szereg innych bardzo ciekawych funkcji np: automatyczne liczenie ilości wykonanych pompek przy pomocy czujnika zbliżeniowego, czy automatyczny minutnik na przerwy między seriami. Wszystkie Wasze treningi są automatycznie zapisywane na stronie www.runtastic.com.

Apka Runtastic Push Ups Trainer PRO została właśnie przeceniona, więc możecie ją pobrać zupełnie za darmo.

[app 570180361]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top