Apple-1

Rzadki, ręcznie numerowany przez Jobsa Apple-1 trafia na aukcję

Niezwykle rzadki działający komputer Apple-1, ręcznie numerowany przez Steve’a Jobsa, został właśnie wystawiony na aukcji.

Apple-1, którego gospodarzem jest RR Auction, pochodzi z osobistej kolekcji Rogera Wagnera:

Komputer Apple-1 (powszechnie znany również jako Apple I lub Apple Computer 1), ze sklepu Bajtazar, w komplecie z wszystkimi elementami i akcesoriami potrzebnymi do jego obsługi. Ten egzemplarz Apple-1 był jednym z pierwszych wystawionych na publicznej aukcji. Został sprzedany w kwietniu 2002 roku na Vintage Computer Festival w Kalifornii. Kupił ją Roger Wagner, pionier komputerów osobistych, który napisał pierwszą książkę o programowaniu w języku asemblera dla Apple II. Jest wieloletnim przyjacielem współzałożyciela firmy Apple, Steve’a Wozniaka, który powiedział: “Roger Wagner nie tylko przeczytał pierwszą książkę o programowaniu komputera Apple, on ją napisał”.

W skład partii wchodzi oryginalna płyta Apple-1, oznaczona przez Jobsa, interfejs kasetowy, klawiatura, monitor i replika instrukcji obsługi podpisana przez Steve’a Jobsa.

Największe wrażenie robi jednak fakt, że Apple-1 jest sprawny:

Ten komputer Apple-1 został zbadany i przywrócony do stanu używalności w kwietniu 2021 r. przez eksperta Apple-1 Coreya Cohena, a nagranie wideo z jego działania jest dostępne na stronie RRAuction.com. Pełny raport o stanie technicznym przygotowany przez firmę Cohen jest dostępny dla zakwalifikowanych oferentów i ocenia obecny stan urządzenia na 7,0/10. W rejestrze Apple-1 znajduje się pod numerem 12. Dołączony kompletny list autentyczności PSA/DNA dla pisma Jobsa. To, że Jobs sam go ponumerował, jest niedawną rewelacją w świecie Apple-1.

Rzadki, ręcznie numerowany przez Jobsa Apple-1 trafia na aukcję ciekawostki Steve Jobs, aukcja, Apple-1, Apple I  Niezwykle rzadki działający komputer Apple-1, ręcznie numerowany przez Steve'a Jobsa, został właśnie wystawiony na aukcji. steve jobs apple 1

Oczekuje się, że po zamknięciu aukcji 23 czerwca Apple-1 osiągnie cenę 450 000 USD.

Na aukcji znajduje się również podpisany przez Steve’a Jobsa egzemplarz magazynu Time z marca 1982 r., w którym Steve Jobs widnieje na okładce.

Rzadki, ręcznie numerowany przez Jobsa Apple-1 trafia na aukcję ciekawostki Steve Jobs, aukcja, Apple-1, Apple I  Niezwykle rzadki działający komputer Apple-1, ręcznie numerowany przez Steve'a Jobsa, został właśnie wystawiony na aukcji. time steve jobs

Jego wartość wynosi około 25 000 USD.

Rzadki, ręcznie numerowany przez Jobsa Apple-1 trafia na aukcję ciekawostki Steve Jobs, aukcja, Apple-1, Apple I  Niezwykle rzadki działający komputer Apple-1, ręcznie numerowany przez Steve'a Jobsa, został właśnie wystawiony na aukcji. steve check back

Dostępny jest także, rzadki czek Steve’a Jobsa, o wartości 9,18 USD, może osiągnąć na aukcji 25 000 USD.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top