Samsung Chromebook 3 oficjalnie zaprezentowany na targach CES ciekawostki Samsung Chromebook 3, kiedy premiera Samsung Chromebook 3, cena Samsung Chromebook 3  Obecnie korzystam ze starego Chromebooka Samsung (XE500C21UK) i powoli przymierzam się do wymiany na nowszy model lub MacBooka, który słynie z długiego czasu pracy na baterii, a na tym najbardziej mi zależy. Samsung1 1300x700

Samsung Chromebook 3 oficjalnie zaprezentowany na targach CES

Obecnie korzystam ze starego Chromebooka Samsung (XE500C21UK) i powoli przymierzam się do wymiany na nowszy model lub MacBooka, który słynie z długiego czasu pracy na baterii, a na tym najbardziej mi zależy.

Jednakże plany mogą się zmienić i jeśli zaprezentowany wczoraj Samsung Chromebook 3 będzie dostępny w przystępnej cenie, to chyba się na niego skuszę.

Samsung Chromebook 3 oficjalnie zaprezentowany na targach CES ciekawostki Samsung Chromebook 3, kiedy premiera Samsung Chromebook 3, cena Samsung Chromebook 3  Obecnie korzystam ze starego Chromebooka Samsung (XE500C21UK) i powoli przymierzam się do wymiany na nowszy model lub MacBooka, który słynie z długiego czasu pracy na baterii, a na tym najbardziej mi zależy. gsmarena 001

Sprzęt pracuje na jednym ładowaniu aż 11 godzin i wykonany jest w całości ze wzmocnionego metalu, który powoduje, że jest odporny na zachlapanie wodą. Wyposażono go w procesor Intel Celeron N3050, 16GB pamięci wewnętrznej, 2 lub 4GB RAM, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0 i ekran o przekątnej 11,6? i rozdzielczości 1366 × 768 pikseli.

Nie zabraknie również czytnika kart microSD do rozszerzenia pamięci, portu HDMI, USB 3.0 i 2.0. Chromebook 3 waży zaledwie 1,14kg,a na tę chwilę nie znamy jego ceny i dostępności, ale wraz z upływającym czasem informacje powinny się pojawić.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top