galaxys23

Samsung Galaxy S23 otrzyma ekskluzywne funkcje Galaxy S24

Samsung oficjalnie ogłosił, że niektóre nowe funkcje AI, które są dostępne w Galaxy S24, będą wkrótce dostępne na innych flagowych modelach firmy.

W odpowiedzi na pytania dziennikarzy z portalu Engadget, przedstawiciele Samsunga potwierdzili, że z niecierpliwością czekają na możliwość wprowadzenia funkcji Galaxy AI do serii Galaxy S23, w tym S23FE, Galaxy Z Fold5, Z Flip5 i Galaxy Tab S9.

Oczekuje się, że aktualizacja ta zostanie wprowadzona w pierwszym półroczu 2024 roku, prawdopodobnie wraz z nową wersją interfejsu One UI 6.1.

Nowe funkcje Galaxy AI

Samsung Galaxy S23 otrzyma ekskluzywne funkcje Galaxy S24 ciekawostki, android Samsung Galaxy S24, samsung Galaxy S23, samsung AI, AI  Samsung oficjalnie ogłosił, że niektóre nowe funkcje AI, które są dostępne w Galaxy S24, będą wkrótce dostępne na innych flagowych modelach firmy. galaxys24 1

Wśród nowych funkcji Galaxy AI znajduje się wiele interesujących możliwości. Użytkownicy będą mogli korzystać z funkcji tłumaczenia tekstu lub głosu na inne języki w czasie rzeczywistym, co z pewnością ułatwi komunikację między ludźmi o różnych językach ojczystych. Ponadto, Galaxy AI umożliwi strukturyzację i streszczenie notatek, co przyda się podczas pracy lub nauki.

Kolejną fascynującą opcją będzie możliwość rysowania lub dodawania obiektów na zdjęciach oraz kadrów wideo w celu uzyskania efektu zwolnionego tempa. Dzięki temu użytkownicy będą mogli tworzyć ciekawe i kreatywne treści multimedialne.

Warto również wspomnieć o funkcji wyszukiwania przedmiotów na zdjęciach w Google. Dzięki temu narzędziu użytkownicy będą mogli szybko znaleźć informacje na temat obiektów, które zarejestrowali na swoich zdjęciach. Galaxy AI połączy tradycyjne wyszukiwanie tekstowe z wyszukiwaniem wizualnym, podobnym do aplikacji Google Lens.

Wsparcie dla starszych modeli

Samsung Galaxy S23 otrzyma ekskluzywne funkcje Galaxy S24 ciekawostki, android Samsung Galaxy S24, samsung Galaxy S23, samsung AI, AI  Samsung oficjalnie ogłosił, że niektóre nowe funkcje AI, które są dostępne w Galaxy S24, będą wkrótce dostępne na innych flagowych modelach firmy. Fold

Warto zaznaczyć, że choć nie jest jeszcze pewne, które dokładnie funkcje Galaxy AI trafią do starszych smartfonów, istnieje prawdopodobieństwo, że niektóre z nich zostaną wyłącznie dla modeli Samsung Galaxy S24. Niemniej jednak, Samsung potwierdził, że zamierza przenieść niektóre narzędzia na starsze modele, w tym Galaxy S23, Galaxy Z Fold5/Z Flip5 oraz Galaxy Tab S9.

Jednak istnieje pytanie, jakie będą konsekwencje dla starszych modeli, które nie są wyposażone w układ Snapdragon 8 Gen 3, używany w linii S24. Czy starsze modele będą w stanie obsłużyć te nowe funkcje w sposób efektywny? Biorąc to pod uwagę, Samsung musi znaleźć sposób, aby zapewnić, że starsze modele będą w pełni wykorzystywać wszystkie możliwości Galaxy AI.

Korzyści dla użytkowników

Decyzja Samsunga o przeniesieniu niektórych nowych funkcji na starsze modele flagowych urządzeń jest z pewnością korzystna dla użytkowników. Dzięki temu unikną oni poczucia, że muszą wymieniać swój smartfon co roku, aby korzystać z najnowszych możliwości.

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem Galaxy S23, Galaxy Z Fold5/Z Flip5 czy Galaxy Tab S9, będziesz mógł cieszyć się zaawansowanymi narzędziami opartymi na sztucznej inteligencji. Możliwość tłumaczenia w czasie rzeczywistym, automatycznego poprawiania zdjęć, czy wyszukiwania przedmiotów na zdjęciach to tylko niektóre z funkcji, które będą dostępne dla tych modeli.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 198

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top