kartapamieci

Samsung wypuścił nowe karty pamięci, które mogą nieprzerwanie nagrywać przez 16 lat

Firma Samsung wprowadziła na rynek najdłużej działające karty pamięci microSD Pro Endurance, które umożliwiają nieprzerwane nagrywanie do 16 lat.

Przede wszystkim takie karty pamięci przeznaczone są do stosowania w nagrywarkach. Na przykład wersje do 128 GB wytrzymują „tylko” osiem lat, podczas gdy karty o pojemności 256 GB mogą pracować nieprzerwanie przez 16 lat. Dla porównania poprzednie karty pamięci Samsunga wytrzymywały maksymalnie pięć lat przy ciągłym nagrywaniu.

Samsung wypuścił nowe karty pamięci, które mogą nieprzerwanie nagrywać przez 16 lat ciekawostki nowe karty samsunga  Firma Samsung wprowadziła na rynek najdłużej działające karty pamięci microSD Pro Endurance, które umożliwiają nieprzerwane nagrywanie do 16 lat. kartapamieci

Wszystkie karty mogą odczytywać dane z prędkością do 100MB/s i zapisywać z prędkością 30MB/s lub wyższą. Samsung twierdzi również, że karty są odporne na upadki, magnesy, wodę, ekstremalne temperatury i promieniowanie rentgenowskie.

Karty z serii Pro Endurance są już dostępne w wybranych krajach. Ceny zaczynają się od 11 USD za 32 GB kończąc na 55 USD za topową wersję 256 GB.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top