SanDisk może dostarczyć pamięć wewnętrzną dla iPhone`a 7 Plus o pojemności 256GB polecane, ciekawostki sandisk, pamięć iPhone, iPhone 7 256 gb, iPhone 256gb, 256 GB  Dawno temu pojawiły się plotki o wyposażeniu jednego z nowych smartfonów Apple w 256GB pamięci wewnętrznej, co chyba właśnie zostało potwierdzone. Włoski portal HDBlog podzielił się zdjęciami pamięci NAND (256GB), która powinna znaleźć się w większym wariancie siódemki. iPhone7 1

SanDisk może dostarczyć pamięć wewnętrzną dla iPhone`a 7 Plus o pojemności 256GB

Dawno temu pojawiły się plotki o wyposażeniu jednego z nowych smartfonów Apple w 256GB pamięci wewnętrznej, co chyba właśnie zostało potwierdzone. Włoski portal HDBlog podzielił się zdjęciami pamięci NAND (256GB), która powinna znaleźć się w większym wariancie siódemki.

Okazuje się, że Apple w przeszłości korzystało z pamięci SanDiska w iPhonie 5, 6 i 6 Plus, a ponadto pamięci produkowała również Toshiba i SK Hynix i Samsung. SanDiskowi udało się zmniejszyć rozmiary 256GB pamięci, która jest mniejsza (rozmiarem) od 64GB, co pozwala myśleć, że znajdzie się w iPhonie 7 obok baterii o pojemności 3100mAh.

SanDisk może dostarczyć pamięć wewnętrzną dla iPhone`a 7 Plus o pojemności 256GB polecane, ciekawostki sandisk, pamięć iPhone, iPhone 7 256 gb, iPhone 256gb, 256 GB  Dawno temu pojawiły się plotki o wyposażeniu jednego z nowych smartfonów Apple w 256GB pamięci wewnętrznej, co chyba właśnie zostało potwierdzone. Włoski portal HDBlog podzielił się zdjęciami pamięci NAND (256GB), która powinna znaleźć się w większym wariancie siódemki. SanDisk 256GB

Obecnie nie wiemy, czy nowe modele będą występować z 16GB pamięci na dane użytkownika, czy od czasu ich debiutu domyślne będą 32GB. Być może Apple pójdzie w końcu po rozum do głowy i zwiększy pamięć najtańszego wariantu pamięciowego i doda do oferty 128 i 256GB, zamiast 64 i 128.

Reszta specyfikacji powinna zawierać układ scalony A10, Smart Connector, aparat z dwoma obiektywami, głośniki stereo, LTE Intela, brak standardowego gniazda słuchawkowego, wodoodporną konstrukcję, bezprzewodowe ładowanie i inaczej ulokowane pasy od anten. Być może model 7 Plus otrzyma również 3GB pamięci operacyjnej, ale czas pokaże, czy wszystkie plotki okażą się prawdziwe.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry