Krzysiek Borek20.11.2019
Smart Battery Case dla nowych modeli iPhone’a już dostępne

Smart Battery Case dla nowych modeli iPhone’a było bohaterem wiele przecieków. Do tej pory nie wiedzieliśmy tylko kiedy będziemy mogli je kupić.

Na szczęście Apple wprowadziło dziś do sprzedaży nowy model etui z baterią. Jest ono kompatybilne z iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Każdy wariant pokrowca wspiera też bezprzewodowe ładowanie, czego nie ma w poprzednich edycjach.

W zeszłym roku Amerykanie zrobili sobie przerwę, ponieważ podobne etui nie pojawiło się dla iPhone’a Xr, Xs i Xs Max. Najwidoczniej producent postanowił, że tym razem pokrowiec się pojawi i każdy zainteresowany będzie mógł go nabyć.

Dodatkowa bateria to nie wszystko, ponieważ etui ma wbudowany przycisk dedykowany aparatowi. Można go nim włączyć, pojedyncze naciśnięcie zrobi zdjęcie, a dłuższe nagra wideo QuickTake. To ciekawy dodatek, biorąc pod uwagę, że iPhone nie ma fizycznego spustu migawki jak smartfony Xperia od Sony.

Smart Battery Case może być ładowane przewodowo i bezprzewodowo. Wszystko zależy od właściciela, a za etui zapłacimy aż 619 zł.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS