SmartWatch Xiaomi Mi Watch działa dłużej na baterii niż przewidział to producent ciekawostki Xiaomi Mi Watch, wearOS, test, czas pracy na baterii, bateria  Xiaomi w końcu zdecydowało się wydać swój pierwszy zegarek z wearOS, ale chwilę po premierze ludzie zaczęli narzekać na żywotność baterii pomimo tego, że nawet nie używali zegarka. Xiomi watch

SmartWatch Xiaomi Mi Watch działa dłużej na baterii niż przewidział to producent

Xiaomi w końcu zdecydowało się wydać swój pierwszy zegarek z wearOS, ale chwilę po premierze ludzie zaczęli narzekać na żywotność baterii pomimo tego, że nawet nie używali zegarka.

Podczas premiery producent potwierdził, że zegarek ma wytrzymać 36 godzin użytkowania. Biorąc pod uwagę, że Mi Watch może działać bez konieczności parowania go ze smartfonem, wynik można uznać za bardzo dobry.

SmartWatch Xiaomi Mi Watch działa dłużej na baterii niż przewidział to producent ciekawostki Xiaomi Mi Watch, wearOS, test, czas pracy na baterii, bateria  Xiaomi w końcu zdecydowało się wydać swój pierwszy zegarek z wearOS, ale chwilę po premierze ludzie zaczęli narzekać na żywotność baterii pomimo tego, że nawet nie używali zegarka. Xiaomi

W jednym z testów okazało się, że Mi Watch wytrzymał 57 godzin użytkowania i miał jeszcze 10% baterii. Teoretycznie mając jeszcze 10% można dobić do 63 godzin używania, co znacznie przekracza czas działania większości inteligentnych zegarków.

Wynik może cieszyć Xiaomi i przy okazji zamknie usta malkontentom.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry