bateria 3

Sprawdzamy, jak iOS 17.1.2 wpływa na czas pracy baterii!

Niedawno użytkownicy iPhone’ów otrzymali nową aktualizację systemu – iOS 17.1.2. Sprawdźmy jak wpływa ona na czas pracy baterii iPhone.

Na kanale YouTube iAppleBytes ukazał się test, który rzuca światło na tę kwestię. W teście tym skupiono się na porównaniu wydajności baterii w różnych modelach iPhone’ów, w tym SE 2020, XR, 11, 12, i 13. Choć test nie obejmuje całej gamy dostępnych iPhone’ów, dostarcza cennych informacji na temat zachowania się najnowszej aktualizacji w różnych warunkach.

iOS 17.1.2 i czas pracy baterii iPhone

Zgodnie z informacjami przedstawionymi w teście, aktualizacja iOS 17.1.2 wydaje się być udana pod kątem wydajności baterii. Większość modeli iPhone’ów wykazała poprawę w porównaniu do poprzednich wersji iOS. Szczególnie zauważalna jest poprawa w modelu iPhone 13, co może cieszyć jego użytkowników. Jedynym wyjątkiem, który nie odnotował znacznej poprawy, okazał się iPhone 11.

Sprawdzamy, jak iOS 17.1.2 wpływa na czas pracy baterii! ciekawostki iPhone, iOS 17.1.2, czas pracy baterii  Niedawno użytkownicy iPhone'ów otrzymali nową aktualizację systemu – iOS 17.1.2. Sprawdźmy jak wpływa ona na czas pracy baterii iPhone. bateria 1

Warto zauważyć, że każda aktualizacja systemu operacyjnego ma różny wpływ na poszczególne telefony. Z tego względu warto ocenić aktualizację indywidualnie dla każdego modelu. W kontekście bieżącej aktualizacji, iPhone SE 2020, XR, 12 i 13 wykazują pozytywne zmiany w zakresie żywotności baterii. Co ciekawe, te modele, które odnotowały poprawę, osiągają teraz poziom wydajności baterii porównywalny z tym, który był dostępny przed aktualizacją.

W kontekście testów przeprowadzonych przez iAppleBytes, obserwuje się pewną tendencję: nawet drobne aktualizacje mogą mieć istotny wpływ na wydajność baterii w urządzeniach mobilnych. Warto więc regularnie aktualizować oprogramowanie, aby cieszyć się najlepszą możliwą wydajnością urządzenia.

Pytanie, które pozostaje otwarte, dotyczy tego, jak użytkownicy indywidualnie doświadczają tej aktualizacji. Czy również zaobserwowali zmiany w wydajności baterii? Odpowiedź na to pytanie może być różna w zależności od indywidualnego użytkowania telefonu, aplikacji, które są na nim zainstalowane, a także od samego stanu baterii.

Podsumowując, aktualizacja iOS 17.1.2, mimo że wydaje się być niewielka i skupiona na usuwaniu błędów, przynosi ze sobą istotne zmiany w zakresie wydajności baterii. Z testów przeprowadzonych przez iAppleBytes wynika, że większość modeli iPhone’ów odnotowuje poprawę, co jest pozytywnym sygnałem dla użytkowników tych urządzeń. Jednakże, aby uzyskać pełny obraz wpływu tej aktualizacji, warto zbadać indywidualne doświadczenia użytkowników oraz ich odbiór nowej wersji systemu.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 143

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top