Starszy mężczyzna poparzony przez Apple Watch - zobacz zdjęcia polecane, ciekawostki poparzenia, dania, Apple Watch, Apple  Straszy mężczyzna zamieszkały na co dzień w Danii około miesiąc temu został poparzony przez Apple Watch. Jak do tego doszło? AW31

Starszy mężczyzna poparzony przez Apple Watch – zobacz zdjęcia

Straszy mężczyzna zamieszkały na co dzień w Danii około miesiąc temu został poparzony przez Apple Watch. Jak do tego doszło?

Mężczyzna powiedział, że zegarek po prostu podczas zwykłego noszenia na nadgarstku, nagle zaczął się bardzo mocno grzać i w ten sposób doszło do poparzenia. Dlaczego Apple Watch nagle zaczął się grzać? Tego niestety nie wiemy.

Starszy mężczyzna poparzony przez Apple Watch - zobacz zdjęcia polecane, ciekawostki poparzenia, dania, Apple Watch, Apple  Straszy mężczyzna zamieszkały na co dzień w Danii około miesiąc temu został poparzony przez Apple Watch. Jak do tego doszło? AW

Rozgniewany użytkownik Apple Watch, miesiąc temu zgłosił całą sprawę do Apple, ale do dnia dzisiejszego nie uzyskał żadnej odpowiedzi, więc postanowił opublikować całość w internecie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top