sharepay

Start funkcji SharePlay w iOS 15 opóźniony

Jak podaje Apple, długo przez wszystkich oczekiwana funkcja udostępniania SharePlay FaceTime nie będzie dostępna w dniu premiery iOS 15.

SharePlay to funkcja, która umożliwia udostępnianie muzyki lub oglądanie filmów z różnych źródeł podczas prowadzenia rozmowy ze znajomymi czy rodziną przez FaceTime Wideo.

Start funkcji SharePlay w iOS 15 opóźniony

Start funkcji SharePlay w iOS 15 opóźniony ciekawostki stary shareplay opóźniony, shareplay w iPadOS 15, shareplay w iOS 15, shareplay ios 15 not working, shareplay ios 15, shareplay, share play ios 15 netflix, kiedy shareplay, jak działa shareplay, ios 15 share play netflix, ios 15 share play, iOS 15 beta 6  Jak podaje Apple, długo przez wszystkich oczekiwana funkcja udostępniania SharePlay FaceTime nie będzie dostępna w dniu premiery iOS 15. SharePlay iOS15
SharePlay w iOS 15.

Niestety start chyba jednej z głównych nowości został opóźniony.

Jak czytamy:

SharePlay zostało wyłączone w 6 wersji beta iOS 15 i nie będzie dostępne w pierwszym wydaniu systemu tej jesieni. SharePlay zostanie ponownie włączony do użytku w przyszłych wersjach beta dla programistów i zostanie udostępniony publicznie w aktualizacjach oprogramowania pod koniec jesieni. Aby nadal wspierać programistów, udostępniliśmy profil programistyczny SharePlay, który umożliwi tworzenie i odbieranie sesji GroupSessions za pośrednictwem interfejsu Group Activities API.

Oznacza to, że funkcja ta nie będzie dostępna w systemie w momencie światowej premiery iOS 15, a jej publiczne uruchomienie nastąpi najprawdopodobniej w iOS 15.1. Co Wy na to? Jesteście zawiedzeni? Dajcie znać w komentarzach.

I teraz uwaga! Niestety nie będzie to jedyna nowość, której zabranie w dniu premiery w najnowszych systemach firmy. Jak się dowiedzieliśmy w pierwszej finalnej wersji nie pojawi się 7 zapowiadanych na konferencji nowości. Jakich? O tym poinformujemy Was w kolejnym wpisie jeszcze dziś nieco później.

Jeśli chodzi o iOS 15 beta 6, która uruchomiona została w dniu wczorajszym, to jedną z głównych nowości są zmiany w Safari. Od teraz jeśli nie podoba Ci się nowy wygląd i nowy układ paska adresu w mobilnej przeglądarce Apple możesz wrócić do starego wyglądu. Szósta beta pozwala na ustawienie paska adresu tak jak ma to miejsce w poprzednich wersjach – czyli na górze ekranu.

Czytaj więcej:

Jak zainstalować iOS 15  beta / iPadOS 15 beta

 

  • Odinstaluj wszystkie profile deweloperskie o ile masz takowe w swoim iPhone / iPad
  • Kliknij tutaj a następnie wybierz odpowiedni system kliknij”pobierz” i zainstaluj profil
  • Wejdź w Ustawienia i dokończ instalację profilu
  • Uruchom iPhone / iPad ponownie
  • Wejdź w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia
  • Ściągnij oprogramowanie i ciesz się działającą wersją iOS 15

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top