OneTech03.08.2020
Startujemy z mega konkursem! Do wygrania innowacyjny zestaw oświetleniowy kompatybilny z Apple HomeKit

Startujemy z mega konkursem, w którym do wygrania jest innowacyjny zestaw oświetleniowy kompatybilny z Apple HomeKit, Google Home oraz Alexą. Fundatorem nagrody jest ishack.pl.

Wszyscy uwielbiamy konkursy, w których do wygrania są cenne akcesoria kompatybilne z Apple HomeKit. Dlatego dziś chcemy dać Wam możliwość wygrania zestawu siedmiu paneli oświetleniowych LifeSmart Cololight, które podkreślą wyjątkowy styl każdego mieszkania.

Zestaw oświetleniowy składa się z siedmiu paneli świetlnych o kształcie sześcioboku, które możemy z sobą łączyć na wiele sposobów. Dzięki temu otrzymujemy możliwość formowania niemal dowolnych kształtów, które będą wprost idealnie współgrać z wnętrzem naszego mieszkania. Każdy z panel potrafi wyświetlić aż 16 milionów kolorów oraz umożliwia synchronizację muzyki z oświetleniem (patrz wideo poniżej). Zestaw oświetleniowy LifeSmart Cololight do poprawnego działania nie wymaga żadnego mostka, gdyż komunikuję on się za pomocą WiFi.

Koniecznie zobacz wideo

Jak wygrać?

Aby wziąć udział w konkursie oraz dowiedzieć się więcej na temat zestawu oświetleniowego LifeSmart Cololight wystarczy odwiedzić grupę na Facebooku strony 4HomeKit i zostawić komentarz „Chce wziąć udział w konkursie” pod wpisem o konkursie.

Wyniki konkursu poznamy w poniedziałek (10.08.2020) chwile po godzinie 20.00.

Odwiedź grupę 4HomeKit i wygraj zestaw oświetleniowy LifeSmart Cololight. Polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl