macos ventura

System macOS Ventura 13.3 beta 1 dostępny dla deweloperów

Dziś wraz z iOS 16.4 beta 1 i iPadOS 16.4 beta 1, Apple udostępniło deweloperom także macOS Ventura 13.3 beta 1. Co się zmieniło?

Na początek warto wspomnieć, że nowa beta ta pojawiła się dwa tygodnie po wydaniu macOS Ventura 13.2. Oznacza to, że Apple nie zwalnia tempa i ciągle pracuje nad udoskonaleniem swojego systemu operacyjnego.

Zarejestrowani deweloperzy mogą pobrać betę z Apple Developer Center. Po zainstalowaniu odpowiedniego profilu, beta będzie dostępna poprzez mechanizm Software Update w Ustawieniach systemowych.

System macOS Ventura 13.3 beta 1 dostępny dla deweloperów ciekawostki macOS Ventura 13.3 beta 1  Dziś wraz z iOS 16.4 beta 1 i iPadOS 16.4 beta 1, Apple udostępniło deweloperom także macOS Ventura 13.3 beta 1. Co się zmieniło? macOSVentura

Póki co nie ma jeszcze oficjalnej informacji na temat tego, co znajdzie się w macOS Ventura 13.3. Niemniej jednak, można się spodziewać, że będzie to przede wszystkim wersja poprawiająca błędy i wprowadzająca usprawnienia w porównaniu do poprzedniej wersji systemu. Apple zazwyczaj wydaje bety, aby dać deweloperom możliwość testowania swoich aplikacji na nowej wersji systemu i zgłaszania napotkanych problemów. To pozwala Apple na naprawienie ich przed wydaniem stabilnej wersji dla wszystkich użytkowników.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top