iphone14pro 1

Szkła ochronne do iPhone 14 | 14 Pro pokazane na filmie

Szkła ochronne do iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max i iPhone 14 Max już są dostępne w sprzedaży w Chinach. Zobacz pierwsze zdjęcie i film prezentujący akcesoria do niewydanego jeszcze urządzenia Apple.

Chińscy producenci akcesoriów rozpoczęli masową produkcję szkieł chroniących ekran do serii iPhone 14, które ukażą się dopiero we wrześniu.

Ice Universe i DuanRui, udostępnili na Twitterze zdjęcia i film prezentujący szkła ochronne dla iPhone’a 14.

Szkła ochronne do iPhone 14 | 14 Pro pokazane na filmie ciekawostki szklo ochronne do iphone 14 pro max, szklo ochronne do iphone 14 pro, szklo ochronne do iphone 14 max, szklo ochronne do iphone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  Szkła ochronne do iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max i iPhone 14 Max już są dostępne w sprzedaży w Chinach. Zobacz pierwsze zdjęcie i film prezentujący akcesoria do niewydanego jeszcze urządzenia Apple. iphone14 szklo
Szkła ochronne do iPhone 14 \ 14 Pro.

Zdjęcie potwierdza wcześniejsze plotki, że iPhone 14 i iPhone 14 Max zachowają notch, a iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będzie miał podwójne wycięcie na aparat do selfie oraz skaner Face ID.

Warto zauważyć, że Apple poprosił Foxconna o rozpoczęcie montażu iPhone’a 14 już w maju, więc jest bardzo prawdopodobne, że chińscy przedsiębiorcy mają już informacje o ostatecznym projekcie gadżetów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top