MacBook Air 2022

MacBook Air 2022 będzie dostępny w starych kolorach

MacBook Air 2022 z czipem M2 będzie dostępny w standardowych starych kolorach. Informacje te podał Mark Gurman z Bloomberg.

Informator i dziennikarz Bloomberg, Mark Gurman, napisał na Twitterze, że nowy MacBook Air 2022 nie będzie dostępny w nowych kolorach podobnie jak 24-calowy iMac z M1.

Według Gurmana, MacBook Air 2022 prawdopodobnie będzie dostępny w standardowych kolorach srebrnym, gwiezdnej szarości i złotym, podobnie jak poprzednie generacje tego modelu laptopa.

MacBook Air 2022 będzie dostępny w starych kolorach ciekawostki MacBook Air z procesorem M2, macbook air z Apple M2, MacBook Air 2022  MacBook Air 2022 z czipem M2 będzie dostępny w standardowych starych kolorach. Informacje te podał Mark Gurman z Bloomberg. macbookair2022

Wtajemniczony uważa, że ​​plotki o nowych kolorach są „przesadzone”. Zauważył, że złoty kolor zbliży się do koloru “szampana”. Ponadto autor publikacji czeka na nowego MacBooka Air w swoim „ulubionym kolorze ‌iMac‌” – niebieskim.

Według plotek, zaktualizowany MacBook Air otrzyma 13,6-calowy wyświetlacz z białymi ramkami i białą klawiaturą, nieco przeprojektowaną konstrukcję i chip M2.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry