Facebook

Tak już wkrótce będzie wyglądać Facebook. Jak Wam się podoba nowy wygląd?

Facebook przygotowuje duże zmiany. Już wkrótce pojawi się zupełnie nowy wygląd wersji internetowej serwisu, pojawią się zmiany w nawigacji i inne nowości.

W 2019 roku Facebook zapewnił niektórym użytkownikom dostęp testowy do nowego interfejsu. Jednocześnie testerzy wersji beta mogą w dowolnym momencie powrócić do standardowego projektu.

W wywiadzie dla reporterów CNET przedstawiciele Facebooka potwierdzili, że firma planuje uruchomienie zaktualizowanego projektu sieci społecznościowej wiosną tego roku.

Tak już wkrótce będzie wyglądać Facebook. Jak Wam się podoba nowy wygląd? polecane, ciekawostki wiosna 2020, nowy wygląd facebook  Facebook przygotowuje duże zmiany. Już wkrótce pojawi się zupełnie nowy wygląd wersji internetowej serwisu, pojawią się zmiany w nawigacji i inne nowości. FB1

Jedną z głównych cech przeprojektowania internetowej wersji Facebooka jest dodanie trybu ciemnego interfejsu.

Ponadto Facebook planuje także dodanie trybu ciemnego do aplikacji na iOS. Pomimo tego, że tryb nocny jest już dostępny w Messengerze i Instagramie, nie ma go nadal  w aplikacji Facebook na iPhone czy iPad.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top