Tak już wkrótce będzie wyglądać Facebook. Jak Wam się podoba nowy wygląd? polecane, ciekawostki wiosna 2020, nowy wygląd facebook  Facebook przygotowuje duże zmiany. Już wkrótce pojawi się zupełnie nowy wygląd wersji internetowej serwisu, pojawią się zmiany w nawigacji i inne nowości. facebook

Tak już wkrótce będzie wyglądać Facebook. Jak Wam się podoba nowy wygląd?

Facebook przygotowuje duże zmiany. Już wkrótce pojawi się zupełnie nowy wygląd wersji internetowej serwisu, pojawią się zmiany w nawigacji i inne nowości.

W 2019 roku Facebook zapewnił niektórym użytkownikom dostęp testowy do nowego interfejsu. Jednocześnie testerzy wersji beta mogą w dowolnym momencie powrócić do standardowego projektu.

W wywiadzie dla reporterów CNET przedstawiciele Facebooka potwierdzili, że firma planuje uruchomienie zaktualizowanego projektu sieci społecznościowej wiosną tego roku.

Tak już wkrótce będzie wyglądać Facebook. Jak Wam się podoba nowy wygląd? polecane, ciekawostki wiosna 2020, nowy wygląd facebook  Facebook przygotowuje duże zmiany. Już wkrótce pojawi się zupełnie nowy wygląd wersji internetowej serwisu, pojawią się zmiany w nawigacji i inne nowości. FB1

Jedną z głównych cech przeprojektowania internetowej wersji Facebooka jest dodanie trybu ciemnego interfejsu.

Ponadto Facebook planuje także dodanie trybu ciemnego do aplikacji na iOS. Pomimo tego, że tryb nocny jest już dostępny w Messengerze i Instagramie, nie ma go nadal  w aplikacji Facebook na iPhone czy iPad.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry